Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DotA 2 dla wszystkich już niebawem

42 postów w tym temacie

Można też dać Krystynie z gazowni. Niech sobie kobiecinka pogra w wolnym czasie.

Ale faktycznie coś z tymi kluczami muszę zrobić, bo mam ich całkiem sporo, a i nikt już ich nie chce brać XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 17:12, Muradin_07 napisał:

Ale faktycznie coś z tymi kluczami muszę zrobić, bo mam ich całkiem sporo, a i nikt już
ich nie chce brać XD


Ja z ciekawości sprawdziłem i też mam ich z 25 :D Ich na pewno jest już więcej niż graczy na Steamie, a prawdopodobnie nawet więcej niż łącznie graczy kosolowych i pecetowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie jestem teraz za tym, aby do tematu Steamowskiego dokleić posta w stylu "Gramowicze, którzy posiadają darmowe klucze do Doty i chcą się podzielić z innymi". A może jednak ktoś może nie mieć i po prostu będzie potrzebował to będzie się kierował do danych osób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 17:12, Muradin_07 napisał:

Ale faktycznie coś z tymi kluczami muszę zrobić, bo mam ich całkiem sporo, a i nikt już
ich nie chce brać XD

Może wypisz je wszystkie.. .Na chybił trafił może ktoś sobie weźmie :) dla brata i siostry oraz psa dziewczyny ;-)

EDIT:
Patrz. ten nade mną jest w potrzebie.. poratuj go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamknieta beta loooool

To ja rozdam chetnie 7 kluczy do tej "zamknietej" bety kazdemu kto chce bo ciagle ten syf dostaje

Wpiszcie tu steam name i bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 17:55, Jsatrzab napisał:

Jak ktoś chce klucz to niech da pm na Steamie, nick taki sam jak tutaj.


Ewentualnie niech poda maila - też można wysłać invite''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawiając cenę 0.03 euro, po odliczeniu kosztów, użytkownik dostaje 0.01. Jak ustawi cenę wyjściową 0.02 to dostanie okrągłe zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 15:41, kuzyn123 napisał:

Polaczki cwaniaczki sprzedają te klucze za 5 pln... Co do tego czy zamknięta, to doliczmy
osoby, które do dzisiaj nie słyszały o tym, że jednak można się tam dostać + nie mają
znajmoych kluczami + skuszą się dopiero po premierze.


Ostrzeżenie za obrażanie innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 17:19, Storr1 napisał:

hmm tak zachwalacie tę grę to może znalazłby sie jeden klucz dla starego no-life`a ?
shinigami6@wp.pl :)

Poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować