Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 - wstępne wymagania sprzętowe ujawnione

62 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2013 o 17:50, Vayshan napisał:

> > "karta graficzna z 1 GB pamięci i obsługą DirectX 10"
> > No to 9800GTX będzie pasował idealnie :D :D :D
> > 25GB na dysku też znajdę i BF4 na Ultra hejjjjj :D
> :) wtf ja mam tak :
> 3x nvidia 780 gtx
> procesor i7 4770k
> ram 24 gb 2133 mhz
> i 4 X 1tb baracuda
> monitor 31 cali 2560:1080 :D
Nie ma to jak dzieci przechwalające się kto ma lepszy komputer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę sami znawcy komputerów :). Tak na prawdę oczywiście , że z tej konfiguracji nic się nie dowiesz. Wyłącznie , że karta musi posiadać 1GB i obsługiwać DX10 lub DX11. Tak na prawdę nic z tych rekomendowanych wymagań się nie dowiedzieliśmy. Bo mogę , też powiedzieć , że gra odpali mi się płynnie na GT630 co jest bzdurą. Niech podadzą najpierw szczegółowe zalecane wymagania , a potem będziemy dyskutować o wymaganiach , wątpię , że na takich kartach odpali w ogóle BF4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 18:02, JAKUBO2012 napisał:

> > :) wtf ja mam tak :
> > 3x nvidia 780 gtx
> > procesor i7 4770k
> > ram 24 gb 2133 mhz
> > i 4 X 1tb baracuda
> > monitor 31 cali 2560:1080 :D
>
> Rodzice kupili, co ?
nie
zbierałem trochę
bratu w pracy pomagałem
e tam 11 tys. a komp na pare lat


Nielepiej było kupić konsolę (2 tyś.) plus komputer składak (3 tyś.) do strategii.A za 6 tysi masz gier do końca życia.Tak tylko rozmyślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 17:52, JAKUBO2012 napisał:

[M]

Ludziku... to była ironia :D polecam ci oswojenie się z tym pojęciem.
Po drugie:

Troll Harder!!

bo jak na razie to na nędzne 2/10 cię oceniam...

po trzecie:
Długo na tym forum nie pociągniesz. :)

Pozdrawiam.

PS: Kurde dałem mu obierki po ziemniakach by zjadł :D... ciekawe czy wciąż głodny będzie. ;-)
PS2 Na grzyba komu taki komputer z którego nawet się 50% potencjału nie wykorzystuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 18:10, Braveheart napisał:

[M]
Ludziku... to była ironia :D polecam ci oswojenie się z tym pojęciem.
Po drugie:

Troll Harder!!

bo jak na razie to na nędzne 2/10 cię oceniam...

po trzecie:
Długo na tym forum nie pociągniesz. :)

Pozdrawiam.

PS: Kurde dałem mu obierki po ziemniakach by zjadł :D... ciekawe czy wciąż głodny
będzie. ;-)
PS2 Na grzyba komu taki komputer z którego nawet się 50% potencjału nie wykorzystuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był czas, kiedy na gram.pl można było poczytać posty na poziomie. Niekoniecznie merytoryczne, ale na poziomie. Widać dawno temu i nieprawda.

Jeśli będzie demo (ops... teraz to się nazywa BETA) BF4 to zagram i sprawdzę jak to faktycznie działa. Info z wymaganiami już od dawna nie mają sensu, zwłaszcza takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> :) wtf ja mam tak :
> 3x nvidia 780 gtx
> procesor i7 4770k
> ram 24 gb 2133 mhz
> i 4 X 1tb baracuda
> monitor 31 cali 2560:1080 :D

Słabizna stary. Powinieneś mieć 3x TITAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby BF4 na tyle dużo możliwości z 64 bitowego OS, żeby podwajać pamięć RAM, przesadzili, 4ka nie wygląda o wiele lepiej niż 4, choć można tłumaczyć to tym, że jest to jedna z pierwszych gier na Frostbite 3.0 stąd, też panowie dopiero się uczą :)

Ziomek powiem Ci, że jak masz 3 780 GTX i 4 baracudy to masz dobry solar w pokoju, Tunezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 18:48, Cybertrash napisał:

Słabizna stary. Powinieneś mieć 3x TITAN.

Pewnie nawet nie wie co to TITAN :-)

@Pitej

Dnia 17.06.2013 o 18:48, Cybertrash napisał:

Jeśli będzie demo (ops... teraz to się nazywa BETA) BF4 to zagram i sprawdzę jak to faktycznie działa. Info z
wymaganiami już od dawna nie mają sensu, zwłaszcza takie.

Co ma sens go nie ma... Sam się dziwię, że mtsach dał taki news jeszcze z tak szczegółowymi wymaganiami. Albo tam w gramie muszą wykonać jakąś dzienną normę newsów albo.... nie wiem co :D bo ten news wygląda jakby był dodawany w tramwaju na smartfonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 18:49, MisioKGB napisał:

Nie wydaje mi się, żeby BF4 na tyle dużo możliwości z 64 bitowego OS, żeby podwajać pamięć
RAM, przesadzili, 4ka nie wygląda o wiele lepiej niż 4, choć można tłumaczyć to tym,
że jest to jedna z pierwszych gier na Frostbite 3.0 stąd, też panowie dopiero się uczą
:)

Ziomek powiem Ci, że jak masz 3 780 GTX i 4 baracudy to masz dobry solar w pokoju, Tunezja

Zapomniał wspomnieć, że mieszka w chłodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > :) wtf ja mam tak :
> > 3x nvidia 780 gtx
> > procesor i7 4770k
> > ram 24 gb 2133 mhz
> > i 4 X 1tb baracuda
> > monitor 31 cali 2560:1080 :D
>
> Słabizna stary. Powinieneś mieć 3x TITAN.
>
Jak pokaże specyfikacje takiego komputera do dopiero uwierzę. Dla mnie konfiguracja w pełni nie przemyślana i nie opłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 18:04, Dared00 napisał:

I niech teraz znajdzie się ktoś, kto powie, że tylko w CoDa grają dzieciaki,a w BFa dojrzali
gracze.


Bo w CoD-a graja same dzieciaki, a w BFa dojrzali gracze.
Prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widzę sami znawcy komputerów :). Tak na prawdę oczywiście , że z tej konfiguracji nic
> się nie dowiesz. Wyłącznie , że karta musi posiadać 1GB i obsługiwać DX10 lub DX11.
> Tak na prawdę nic z tych rekomendowanych wymagań się nie dowiedzieliśmy. Bo mogę ,
> też powiedzieć , że gra odpali mi się płynnie na GT630 co jest bzdurą. Niech podadzą
> najpierw szczegółowe zalecane wymagania , a potem będziemy dyskutować o wymaganiach ,
> wątpię , że na takich kartach odpali w ogóle BF4.
Ja mam gt630 ;p, trochę współczucia xd (albo kasy na nowego kompa ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Słabizna stary. Powinieneś mieć 3x TITAN.
> Pewnie nawet nie wie co to TITAN :-)
>
> @Pitej
> > Jeśli będzie demo (ops... teraz to się nazywa BETA) BF4 to zagram i sprawdzę jak
> to faktycznie działa. Info z
> > wymaganiami już od dawna nie mają sensu, zwłaszcza takie.
> Co ma sens go nie ma... Sam się dziwię, że mtsach dał taki news jeszcze z tak szczegółowymi
> wymaganiami. Albo tam w gramie muszą wykonać jakąś dzienną normę newsów albo.... nie
> wiem co :D bo ten news wygląda jakby był dodawany w tramwaju na smartfonie...

Gdybyś poszukał takiego samego newsa po innych stronach to dowiedziałbyś się że w emailu o przyjęciu do Alphy są dokładnie takie wymagania jakie podał gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 20:34, FiX3D napisał:

Gdybyś poszukał takiego samego newsa po innych stronach to dowiedziałbyś się że w emailu
o przyjęciu do Alphy są dokładnie takie wymagania jakie podał gram.pl


No i? Ja nie mam pretensji do gramu. Ja mam pretensje do tego, kto takie informacje rozsiewa, więc w tym przypadku, jak sam wytknąłeś - do producenta. Bo jak wspomniałem: takie info z wymaganiami nie ma sensu, mogą je sobie wsadzić, bo ja wciąż nie wiem jak ta gra będzie chodzić czy na GTXie 660 czy 680.

Aha: Wiem, że gra będzie zajmować 25 GB. To dobrze. Zmieści się na mój 30 GB HDD. Całe szczęście :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować