Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs w kolektywie - wygraj ArcaniA: The Complete Tale na PS3

17 postów w tym temacie

I to też jest dobre na obrazku może być jedna lub więcej liter. Czyli można spędzić cały dzień lub nawet do końca konkursu patrząc na jeden obrazek i nie znaleźć nic lub się zastanawiać czy coś jeszcze jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wiem, tylko, że znalezienie tej grafiki i literki to super mega hardcore :D coś mi się zdaje, że nawet się za to nie biore :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć jakieś konto, nie wiem na forum chociaż tej Tawerny Gothic założone czy nie. Bo w regulaminie jest tylko napisane, że każdy korzystający z Tawerny, czyli każdy kto przykładowo sobie czyta/ogląda stronę, czyli każdy nawet "marsjanin" może brać udział ?

Prawdopodobnie sam sobie odpowiedziałem,ale chciałbym wiedzieć dokładnie. W końcu kto pyta nie błądzi czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj drugi dzień tego jakże "cudownego" konkursu, czyli drugi dzień w który powinna ukazać się kolejna grafika z literą/ami.
Nie jestem niecierpliwy, ale do końca dnia zostały 3,5h, więc nie wiem czy ta grafika zostanie udostępniona czy ktoś po prostu sobie zapomniał, co nie zmienia faktu iż ja to rozumiem, że grafika może zostać udostępniona o dowolnej godz., ale mam nadzieję że Tawerna Gothic która organizuje konkurs właśnie z gram.pl nie zszarga gram''owi opinii przez taką samowolkę np. obrazek(2) pojawi nie we wtorek 18stego a 19stego,co przeczyłoby samemu regulaminowi konkursu. Może ten komentarz posłuży za jakieś przesłanie odnośnie przestrogi, bo nie wydaje mi się iż ta grafika do końca dnia się pojawi, chyba że autor/admin tego konkursu na forum Tawerny jest "nocnym markiem" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs trwa od wczoraj tj. 17.06.2013 do 21.06.2013.
5 grafik ma się pojawić w: pon,wt,śr,czw,pt. Więc dzisiaj do 23:59 wypada 2 grafika.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania, a dopiero później poprawiaj innych.
A to, że konkurs odbywa się na Tawernie to każdy zainteresowany m.i.n ja dobrze o tym wie, chociażby sam link tutaj w artykule przekieruje do Tawerny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:37, Adrian7STK napisał:

Konkurs trwa od wczoraj tj. 17.06.2013 do 21.06.2013.
5 grafik ma się pojawić w: pon,wt,śr,czw,pt. Więc dzisiaj do 23:59 wypada 2 grafika.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania, a dopiero później poprawiaj innych.

O ironio. Powiedziałem, że od godziny 18 (dokładnie 18:20) na stronie Tawerny Gothic jest już druga grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O ironio. Powiedziałem, że od godziny 18 (dokładnie 18:20) na stronie Tawerny Gothic
> jest już druga grafika.

To ciekawe, że grafika jest już dostępna. Bo nie było nic mowy, że będzie publikowana w innych miejscach niż link to "tematu"
( http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=24391.0)
na forum, który jest zamieszczony tutaj w artykule, a w którym niestety widnieją tylko linki:
> Regulamin konkursu ( http://tawerna-gothic.pl/tawerna/odkryj-arcanie-na-ps3-280.html)
> Pobierz grafikę nr 1 ( http://img.tawerna-gothic.pl/konkurs_1.png)

Jakoś "Pobierz grafikę nr 2" nigdzie tam nie widzę...

... Dobra mniejsza z tym, nie potrzebuje nigdzie tego szukać znalazłem łatwiejszy sposób na odnalezienie tej grafiki, choć cholera wie gdzie ten link się znajduje na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować