Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

IO Interactive skupi się na serii Hitman, połowa pracowników firmy zostanie zwolniona

18 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

IO Interactive poinformowało o swych planach na przyszłość. W ramach dostosowywania się do wymagającego i ciągle zmieniającego się rynku, firma postanowiła odwołać wiele projektów i skupić się przede wszystkim na Hitmanie.

Przeczytaj cały tekst "IO Interactive skupi się na serii Hitman, połowa pracowników firmy zostanie zwolniona" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W sumie wole Hitmana niż K&L więc się cieszę ale niech nie zrobią z tego strzelanki.

Nom, pewnie tak jak nie zrobili jej z Absolucji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > W sumie wole Hitmana niż K&L więc się cieszę ale niech nie zrobią z tego strzelanki.
>
>
> Nom, pewnie tak jak nie zrobili jej z Absolucji...
Z CZEGO?! Chyba jakąś grę o 47 ominąłem. Bo poprzednia rozgrzeszenie, mnie trochę zawiodło jeżeli chodzi o swobodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, żeby to nie oznaczało, iż czeka nas Hitman co rok

Tym bardziej, że Absolution jest mocno średnie. Nie żeby gra słaba była, ale podobnie jak H3 po H2 nie zachwycał, podobnie jest z H:A po H:BM. Jednak brak swobody, mało dużych map sobie zrobiło.

Odnoszę też wrażenie, że Absolution się słabo sprzedawało, bardzo szybko gra trafiała w różne promocje, a obecnie koczuje w tanich seriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cóż, żeby to nie oznaczało, iż czeka nas Hitman co rok

Oj oby nie ! Są tasiemce, które IMO ujdą ale w większości wychodzi to twórcom na minus. Wyobraźcie sobie GTA co rok... nieeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo K&L miał to coś a sama dwójka tej gry zaczęła się rozkręcać kiedy się ja kończyło. A co do ostatniego Hitmana dla mnie to było coś takiego jak polski Wiedźmin 2 pokaz możliwości nowego silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 21:54, player2 napisał:

W sumie wole Hitmana niż K&L więc się cieszę ale niech nie zrobią z tego strzelanki.

Tylko to niestety też grzebie w dużej mierze szanse na Freedom Fighters 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech scenarzystę jakiegoś nowego zatrudnią i dadzą więcej swobody w działaniu, większy teren, bo jak w to grałem to albo się łapałem za głowe przy dialogach, albo przysypiałem przy kolejnym zabijaniu przeciwników podobny sposób. O samym strzelaniu nie wspomnę bo ta za wiele przyjemności nie daje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 22:44, Monotyp napisał:

Z CZEGO?! Chyba jakąś grę o 47 ominąłem. Bo poprzednia rozgrzeszenie, mnie trochę zawiodło
jeżeli chodzi o swobodę.

Absolution -> Rozgrzeszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni Hitman byl slaby, jak maja cos takiego wydawac co roku to dziekuje. Ale jesli powroca do dawnej formuly (bardziej otwarty swiat i wieksza swoboda wykonywania misji, nacisk na stealth i kombinowanie, trudne misje a nie jakis badziewny focus) to jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Absolution -> Rozgrzeszenie.

On sobie raczej robil jaja, ze ktos Absolution spolszczyl na "Absolucje" zamiast Rozgrzeszenie.

Sarkazm coraz ciezek wykrywalny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 13:25, Killyox napisał:

Sarkazm coraz ciezek wykrywalny :P

Raczej "sarkazm to trudna sztuka :P".
Zanim się zacznie używać takich rzeczy w internecie warto błoby podszkolić się w tym w tzw. "realu". LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zmierzają ścieżką ''musimy trafić do jak największej liczby graczy'' - to seria już upadła, nie jestem pesymistą, jednak widząc to co robią inni dystrybutorzy ze znanymi markami mam poważne wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować