Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Techland zmierza na giełdę. Dead Island dwukrotnie popularniejsze niż zakładano

8 postów w tym temacie

I to jest dobra wiadomość, jak jeszcze wejdą na giełdę w dniu premiery jakiegoś tytułu po dobrej kampani marketingowej to wróże im spore zyski. Może sam się pokusze na kupno paru akcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb arcade w gunslingerze powalił mnie na kolana, szkoda tylko że zmasterowanie go zajmuje tak mało. Szczerze mówiąc chętnie przytuliłbym jakiś map-pack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowania akcji CDP czy CI czy nawet jak już wejdą Techlandu jest chyba najbardziej opłacalne i najbardziej bezpieczne. Tu wiadomo kto za co płaci i jakie mogą być z tego zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części Call of Juarez zeszły w zaledwie 3 milionach? Dżiiiiizzzzz. Myślałem, że sam Gunslinger ze swoim przegenialnym singlem zejdzie w co najmniej takiej ilości. Wszystkie części posiadam i wielbię. Nawet trochę niedorobionego Cartel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead island mi zupelnie nie podszedl, tak samo pewnie nie podejdzie mi Dying light, ale to prawdopodobnie przez zombiakow, ile mozna walkowac ten nudny temat. Z drugiej strony seria CoJ jest extra (ze wskazaniem na dwojke i Gunslingera), a na Hellraid tez czekam, niby podobne do DI ale jednak klimat mi bardziej pasuje.
Anyway, gratki i powodzenia dla Techlandu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować