Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls II - graficzne triki dzięki nowemu silnikowi

19 postów w tym temacie

W te gry przyjemnie sie gra, juz czekam na nastepna czesc. Ciekawe czy bedzie leprzy system cooperacji niz w porzedniej czesci, chcialbym miec mozliwosc przjscia calej gry na coop i bez problemow z dochodzeniem do rozgrywki. Napewno ta czesc bedzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 16:30, MisioKGB napisał:

Dawać mi tą grę, dlaczego jeszcze nie przeszedłem 1 części? Hmm, jest sesja, czyli to
najlepsza pora, żeby pograć !


Też tak mam, że w sesję jestem najbardziej spragniony grania. Ciekawe dlaczego... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dawać mi tą grę, dlaczego jeszcze nie przeszedłem 1 części? Hmm, jest sesja, czyli
> to
> > najlepsza pora, żeby pograć !
>
> Też tak mam, że w sesję jestem najbardziej spragniony grania. Ciekawe dlaczego... ; )

Zawsze w sesje dopadałem jakiś tytuł i przechodziłem. Po prostu chyba gry to najlepszy odstresowywacz ;)
Później sesja mijała a mi się w nic nie chciało grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 18:18, Selv napisał:


Zawsze w sesje dopadałem jakiś tytuł i przechodziłem. Po prostu chyba gry to najlepszy
odstresowywacz ;)
Później sesja mijała a mi się w nic nie chciało grać :P


To prawda,gry bardzo pomagają odreagować, choć nie jestem pewien, czy akurat DS to dobry przykład... Strasznie rzucałem przy tej grze mięchem i wiele nerwów kosztowało mnie przechodzenie etapów za pierwszym razem. Można się nabawić siwych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skutecznie jednak człowiek zapomina o problemach i się totalnie odcina od świata - jeśli zabawa jest absorbująca a co jak co, DS taki właśnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grajcie, grajcie. Po co się uczyć i zdawać z dobrymi wynikami? Zrobicie więcej miejsca na rynku pracy dla ambitnych i chcących coś osiagnąc w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:36, majkel666 napisał:

grajcie, grajcie. Po co się uczyć i zdawać z dobrymi wynikami? Zrobicie więcej miejsca
na rynku pracy dla ambitnych i chcących coś osiagnąc w zyciu.


To było tak głupie, co teraz napisałeś, że chyba nie warto tego w ogóle komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > grajcie, grajcie. Po co się uczyć i zdawać z dobrymi wynikami? Zrobicie więcej miejsca
>
> > na rynku pracy dla ambitnych i chcących coś osiagnąc w zyciu.
>
> To było tak głupie, co teraz napisałeś, że chyba nie warto tego w ogóle komentować.

Ja jednak postaram się skomentować, nie jednak nie, jestem załamany z moją średnią 4.2 po kolejnym semestrze, damn it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw niech twórcy poprawię optymalizację jedynki, bo 15 FPSów w grze tak wymagającej refleksu i dostosowywania się do sytuacji jak Dark Souls to męka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować