Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Marvel Heroes - recenzja

31 postów w tym temacie

Czyli kolejny crap na licencji Marvela. Szkoda, bo chciałem pograć, a na stronie obiecywali, że "wszystko jest dostępne bez płacenia" (n, bo kto wyda prawie 500$ na najdroższy pakiet do gry F2P?). Szkoda, bo o ile Hawkeye''a lubię, to jego domyślny strój jest kiepski. A Storm lubię tylko czasem pooglądać. no, ale cóż. Ciężko oczekiwać, żeby za darmo dali kogoś z sensem, bo przecież gry F2P są po to, żeby gracze wydali na nie więcej niż na normalnie płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze DC Online,tam natomiast wybierać można spośród wielu różnych zdolności,mimiki twarzy i całego wyglądu postaci,można stworzyć sobie własnego herosa,dobrać odpowiedni wzrost i proporcje,latać po ogromnym mieście,wbijać poziomy,grać z przyjaciółmi i to wszystko za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wszystko w Marvel Heroes jest za darmo, do zdobycia w grze. Co prawda trochę zajmie zdobycie jakiegoś fajnego bohatera czy kostiumu, ale jest to gra w 100% F2P. I fakt, że na rynku są lepsze propozycje dla fanów H&S - Diablo 3 czy Path of Exile ale dla mnie Marvel Heroes nie jest tak tragiczne jak zostało przedstawione w recenzji, jest bardzo dobrą grą do zrelaksowania się (inna sprawa, że hardkorowi gracze nie mają tu praktycznie nic do szukania, to raczej tytuł dla casuali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem klapa, spodziewałem się czegoś lepszego. Zwłaszcza, że w tytule jest " Marvel ", a to jednak powinno zobowiązywać do stworzenia czegoś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@tymeks

DC Online jako mmo jest przednie, jego problemem jest jednak fakt, że nie płacąc jest się niezmiernie ograniczonym [no i optymalizacja serwerów nie grzeszy w obecnych czasach topową jakością, ping potrafi chrupać].


=================

Szkoda, ze MH wypadł tak kiepsko.
Bo zapowiadał się naprawdę fajny szpil, taki duchowy powrót poniekąd do gier pokroju X-Men Legends i MUA 1 i 2.
Swoja droga mogli by MUA 2 wydać na PC w ramach zadośćuczynienia za ten crapowaty pseudo mmo-h&s =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System płatności... albo w sumie jego brak jest świetny. Reszta niestety już taka nie jest, no cóż, w tydzień albo dwa każdy zapomni że taki potworek powstał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4? Skalę w ocenianiu wam zablokowali na tej liczbie? Trzeba się było nie ograniczać panie Sławku i dać max. 2, ja wyłączyłem grę po 15 minutach, a mam znajomych, którzy kupowali z góry te Premium Packi a gry po premierze nawet nie odpalili, niestety nikt z supportu nie chciał im zwrócić pieniędzy jak pisali prośby w trakcie bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie chcę się czepiać, ale żeby nazwać Daredevila, Hawkeye''a czy Storm (!!!) nieekscytującymi postaciami, trzeba być komiksowym ignorantem ograniczającym się do filmów. tyle powiem, ale że gra aż tak tragiczna, to szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj czułem,że będzie z tego kiepska gra.Już sama fabuła jest jak pisana na kolanie,lepiej jakiś fan Marvela by ją napisał.Dobrze,że jest DC online i można też powrócić do dwóch części Marvel ultimate alliance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ja nie chcę się czepiać, ale żeby nazwać Daredevila, Hawkeye''a czy Storm (!!!) nieekscytującymi
> postaciami, trzeba być komiksowym ignorantem ograniczającym się do filmów. tyle powiem,
> ale że gra aż tak tragiczna, to szkoda.
Są ekscytujący (DD i Hawkeye mają nawet własne serie), ale nie są tyi najbardziej znanymi. Przgrywają z JeanGery, Wolverinem, Cyclopsem, Iron Manem, Hulkiem i Spider-manem. To tak jakby DC wypuściło grę i najbardziej promowało Man Bata, Deathstroke''a, Spoiler i Nightwinga. Co z tego, ze Man Bat jest fajny, Nightwing ładnie wygląda i np. w B:AC pokazał, ze potrafi być ciekawą postacią nawet jak nie ma fabuły (moja ulubiona postać w wyzwaniach), a Spoiler i Deathstroke poznałbym chętnie, bo mało o nich wiem, skoro i tak większość ciśnie na znanych. Czyli w DC połowa lubi Batmana i Supermana. A to kto ciekawy? W grze bez osobnych scenariuszy dla każdego bohatera ludzie patrzą na 2 rzeczy: umiejętności i klasy, jeśli są i mają znaczenie jak w M:AA na przykład i na to kogo lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale to chyba dość ważne, żeby promować również tych mniej znanych bohaterów, prawda (chociaż co do Daredevila to bym naprawdę polemizował akurat, wielu nieczytających komiksów go kojarzy)? jasne, że w czołówce Marvela stoją X-Meni i Avengersi, a u DC cała Trójca (

Spoiler

Diana!<3

) plus mooooże Flash, GL i Aquaman. problem w tym, że taki Grifter czy Supergirl też są cholernie interesującymi postaciami. posunę się nawet do stwierdzenia, że z psychologicznego punktu widzenia Kara interesuje mnie o wiele bardziej niż jej młodszy/starszy kuzyn. dlatego dziwnie ciekawym, ale i mile widzianym ruchem jest promowanie w takiej grze bardziej drugorzędnych bohaterów. a nuż jakiś laik może zainteresuje się Daredevilem, kupi komiks i może w końcu dostaniemy o nim porządny film...

wiem, marzenia ściętej głowy. ale wolę widzieć stanik jako w połowie pełen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 17:25, Harunia napisał:

Gry oparte na komiksach (jak rowniez i filmy) to w 95% chlam jakich malo. Chyba nikt
nie spodziewal sie hitu.


Nie przesadzaj. Z grami to nie wiem jak to do końca jest... ale fakt, jedyne tytuły na podstawie komiksu które pozostały w mojej pamięci to nie taki stary Arkham Asylum, oraz Punisher z 2004, którego chyba z 5 razy przeszedłem :) Frajda nieziemska.
Natomiast z filmami nie jest źle. Sin City, wszystkie części Batmana oprócz tych Schumachera, pierwsze dwie części Spider-Mana, wszystkie części X-men oprócz spin-off''ów, Watchmen (genialny) 300... wszystko to są bardzo dobre filmy, nawet ogólnie niedoceniony "Droga do Zatracenia" to całkiem niezły filmy (głownie ze względu na zdjęcia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Serafin, a jak Pan masz "normalne" mmo, to też Pan płaczesz, że nową postać musisz robić od nowa? Potraktuj Pan zamianę bohatera z funkcją logout na inną postać i wyjdzie na to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> no ale to chyba dość ważne, żeby promować również tych mniej znanych bohaterów, prawda
> (chociaż co do Daredevila to bym naprawdę polemizował akurat, wielu nieczytających komiksów
> go kojarzy)? jasne, że w czołówce Marvela stoją X-Meni i Avengersi, a u DC cała Trójca
> (

Spoiler

Diana!<3

) plus mooooże Flash, GL i Aquaman. problem w tym, że taki Grifter
> czy Supergirl też są cholernie interesującymi postaciami. posunę się nawet do stwierdzenia,
> że z psychologicznego punktu widzenia Kara interesuje mnie o wiele bardziej niż jej młodszy/starszy
> kuzyn. dlatego dziwnie ciekawym, ale i mile widzianym ruchem jest promowanie w takiej
> grze bardziej drugorzędnych bohaterów. a nuż jakiś laik może zainteresuje się Daredevilem,
> kupi komiks i może w końcu dostaniemy o nim porządny film...
>
> wiem, marzenia ściętej głowy. ale wolę widzieć stanik jako w połowie pełen.
Jasne, tylko jak chcesz promować bohaterów, to musisz jakoś powiedzieć ich historię. Co z tego, że ktoś zobaczy jakiegośtam gostka? Idąc tym tropem to ja znam z połową bohaterów Marvela. tylko szkoda, że dużą cześć tylko z imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gry oparte na komiksach (jak rowniez i filmy) to w 95% chlam jakich malo. Chyba nikt
> nie spodziewal sie hitu.

Raczej nie dziwi. Czytelnicy tej makulatury nie sa jakims wyszukanym klientem, co widac po raz kolejny na zalaczonym obrazku. Takie fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować