Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Marvel Heroes - recenzja

31 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2013 o 17:25, Harunia napisał:

Gry oparte na komiksach (jak rowniez i filmy) to w 95% chlam jakich malo. Chyba nikt
nie spodziewal sie hitu.

Co tak słabo? Stać cię na więcej ... mizerne 4/10.

Do tego co dodał Artmaster88 [bo tu akurat się zgadzam] można dodać Iron Many. Batmany Nolana jak i pierwszy Batman Burtona. Nowy Capitan Ameryka też daje rade... Thor [na dniach Man of Steal] bo to na bank nie będzie klapą. Za dobra ekipa to robi aby to spieprzyć. Jest tego troszku więc na przyszłość... harder pls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Podpowiadam, że dzisiaj na gog.com jest torchlight za darmo.
Nie ma to jak w temacie czegoś tak słabego jak "Marvel Heroes" znaleźć coś tak pięknego Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> [na dniach Man of Steal] bo to na bank nie będzie klapą. Za dobra ekipa to robi aby to
> spieprzyć.

Ja bylem wczoraj na Man of Steel i sie zawiodlem. Rozumiem opowiedziec historie o Supermanie od poczatku, ale jak dla mnie bylo zdecydowanie za duzo tresci przez co zaczalem sie nudzic. Walka i efekty specjalne do bolu przesadzone, czulem sie jakbym ogladal Dragon Balla z dziecinstwa. Rozumiem jednak ze fani komiksu strone fabularna i ta cala gadanine moga docenic, jednak mogli skrocic ja o jakies 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 12:56, Cykada85 napisał:

Ja bylem wczoraj na Man of Steel i sie zawiodlem. Rozumiem opowiedziec historie o Supermanie
od poczatku, ale /.../

Hmmmm no cóż. Ja osobiście filmu jeszcze nie widziałem więc nie mogę się wypowiedzieć.
Jeśli chodzi o efekty. Myślałeś, że na tle Transformersów, Iron Manów, czy Avengersów będą one z niższej półki ? ;>
Dragon Ball..... ciekawe porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 13:04, Eff3ctiv3 napisał:

> Ja bylem wczoraj na Man of Steel i sie zawiodlem.
W piątek jest premiera. Gdzie już obejrzałeś?


Ja nie mieszkam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 13:02, Braveheart napisał:

Hmmmm no cóż. Ja osobiście filmu jeszcze nie widziałem więc nie mogę się wypowiedzieć.
Jeśli chodzi o efekty. Myślałeś, że na tle Transformersów, Iron Manów, czy Avengersów
będą one z niższej półki ? ;>
Dragon Ball..... ciekawe porównanie.


Dla mnie Iron Man i Avengers nie mial przesadzonych efektow, Transformers oweszem. Zobaczysz Man of Steel to mysle ze bedziesz wiedzial o co mi chodzi. Ja ogladalem w 3d to szczerze mowiac tak migali jak w Dragon Ballu ze momentami nic nie widzialem ;)

Edit : Ten film to po prostu mega dlugo wstep do 2 czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gry oparte na komiksach (jak rowniez i filmy) to w 95% chlam jakich malo. Chyba
> nikt
> > nie spodziewal sie hitu.
> Co tak słabo? Stać cię na więcej ... mizerne 4/10.

Moze bym i ci cos odpisal sensownego, ale widze zes z tych dla ktorych posiadanie wlasnego (odmiennego) zdania to trolling, wiec sobie odpuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 17:29, Harunia napisał:

Moze bym i ci cos odpisal sensownego, ale widze zes z tych dla ktorych posiadanie wlasnego
(odmiennego) zdania to trolling, wiec sobie odpuszcze.


Spoiler

Co tam niech stracę...



Napisałeś, że 95% filmów na podstawie komiksu to "chłam jakich mało".
Dostałeś kilka tytułów można by było podać jeszcze kilka, ale z twojej strony skończyło się na jakimś odpuszczaniu...
Gdybyś rzeczywiście odpuścił nie odpisał byś nic nie mówiąc już o jakiejś obronie.

Więc pozostaje pytanie.. kto kogo ? -.=

PS: I naucz się w końcu korzystać z buttona "Odpowiedz" drogi Przodowniku. Powiem ci bardzo wygodna rzecz tego forum która ułatwia komunikację między jednym a drugim gramowiczem =)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem okazję pograć w Marvel Heroes i niestety jest tak, jak to opisano w recenzji. Jednak ja pozostanę w "sferze optymizmu" i popatrzę czy coś się z grą zmieni ( w końcu gra ma dopiero miesiąc ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc w jaki sposób moge grac Spider-manem lub Wolverine? Trzeba mieć szczęście jak się wylosuje ich z bossów? Oraz pewnie zakupić w formie prawdziwych pieniędzy - ciekawe ile kosztują ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować