Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowy Torchlight dla każdego!

25 postów w tym temacie

Konto stworzone, już zassysam :D a wie ktoś czy jest to po Polsku albo jakieś oficjalne (lub i nieoficjalne) spolszczenie do gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zassaniu gra jest po angielsku. Z samego GoG spolszczenia nie ściągniesz, bo na karcie produktu widnieje tylko angielski.

Voice-over nie jest zły, więc można grać tak, jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 19:52, Chopek napisał:

A jeszcze takie pytanko jest tu coop może? Bo chętnie bym z bracikiem pograł :)

Nope, przynajmniej nie w tej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawanie czegoś za darmo to zawsze miły gest. ^^

Ja za swoją kopię zapłaciłem i w sumie za długo mnie nie bawiła, może innym bardziej się spodoba. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworzysz konto u góry, potem szukasz torchlight, po prawej add to card i u góry masz koszyczek i potem już na logike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Powie mi ktoś gdzie mogę tam zacząć pobieranie? Nigdy nie miałem do czynienia z GOG i
> trochę nie ogarniam
W bibliotece gier klikasz na grę i później z listy plików do ściągnięcia wybierasz instalator na odpowiedni system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Powie mi ktoś gdzie mogę tam zacząć pobieranie? Nigdy nie miałem do czynienia z
> GOG i
> > trochę nie ogarniam
> W bibliotece gier klikasz na grę i później z listy plików do ściągnięcia wybierasz instalator
> na odpowiedni system.


Dziękuje bardzo mi pomogłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezent to miły, a i ile świetnych gier można teraz na GOG kupić w wyprzedaży za przysłowiowe grosze...
Na rynku dystrybucji cyfrowej GOG dzierży w moim osobistym rankingu palmę pierwszeństwa. Gdyby nie fakt, że masa tytułów do korzystania ze Steam po prostu mnie zmusza, dawno bym już usunął Steam z dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miły gest, ale moglibyście jeszcze wspomnieć o Summer Sale. Kupiłbym cały pakiet D&D gdyby nie fakt, że nie ma polskich wersji Planescape: Torment i BG (IMO dużo lepsze od oryginalnych angielskich). ;< GOG ma genialne promocje, jakieś pół roku temu udało mi się wyrwać Thiefy, Deus Ex + Invisible War i Anachronox w pakiecie praktycznie za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocje fajne, tylko już mam z ich oferty wszystko co mnie interesuje, teraz tylko chyba na homeworldy czekam ;]

ps - w temacie promocje wystartowało nowe humble bundle, wreszcie przetestuje stealth bastard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem już wcześniej Torchlighta między innymi z CDA, ale jak to mówią dobra gra za darmo nie jest zła. :) Więc poszerzyłem moją biblioteczkę gier na gog.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować