Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Automatyczne aktualizacje i funkcjonalność społecznościowa na PlayStation 4 nie wymagają PlayStation Plus

28 postów w tym temacie

No ciekawie, ciekawie się robi :) ja i tak będę wykupywać PS+ bo to chyba najlepsza oferta świata :) a 200zł na rok = gry za grubo ponad 1000zł to nie strata...! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie uśmiechają opłaty za granie w necie. To zwykłe żydostwo ze strony producentów - sprzedawać sprzęt za cenę X, gdzie jego pełna funkcjonalność objawi się za X + 12 miesięcy razy Y. Żenada.
Plusa mam opłaconego do sierpnia 2014 i jeśli w opisanej kwestii nic się nie zmieni, to i pewnie w 2015 będę się cieszył z comiesięcznych nowości w ps+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Automatyczne aktualizacje, które w przypadku PlayStation 3 darmowe nie były, na kolejnej konsoli Sony będą dostępne dla każdego bez żadnych dodatkowych opłat."

Drap, drap, czy ja o czymś nie wiem, czy może się zmieniło, bo póki mi chodziło ps3 ver 1, to ściągałem aktualki bez problemu i płacenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co, to aktualizacje na Xkolcu są płatne? Ale jaja, nigdy bym nie pomyślał że ludzie dają
> się tak zdzierać.
Czytać ze zrozumieniem, automatyczne aktualizacje, bez konieczności manualnego sprawdzania łatek były do tej pory dostępne w wersji płatnej. Na PSPlus wygląda to tak, jeżeli masz PS podłączone do prądu ( tryb stanby wystarczy) i internetu, każdego dnia sam z siebie się odpalał, ściągał łatki do gier które masz itp oraz robił backup zapisanych stanów gier. Bez PSPlus musiałeś ściągać łatkę przy uruchamianiu gry. Taki bajer przydatny ale da się bez tego żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra starczy tego. Sony powinno skupic sie teraz na grach i tylko grach. Nikt nie bedzie sie wiecznie podniecal jakimis pierdolami, nastroje sa dobre i nie trzeba dalej tego eksploatowac. Przystawki opedzlowalismy, pora na danie glowne- licze na wiecej konkretnych materialow zwiazanych z Infamous i The Order: 1886 (zwlaszcza ze ten pierwszy pierdyknie gdzies w Q1 2014), chcialbym zobaczyc nowego MGS-a dzialajacego na ps4 (nie na behemotach od zielonych) i wreszcie jakis naprawde zachecajacy gameplay Killzone: SF (o ile to w ogole mozliwe);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak gry małych twórców wartych rocznie około 300 zł plus płatne multi wole PC
Najwidoczniej nie masz pojęcia jakie tytuły dostawali subskrybenci PS+ w cenie abonamentu do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nauczyli mnie nie karmic. Sa dobre komentarze i zle komentarze, potem jest szesc metrow litej skaly a na koncu "to". Szkoda energii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 22:51, nVid napisał:

> Tak gry małych twórców wartych rocznie około 300 zł plus płatne multi wole PC
Najwidoczniej nie masz pojęcia jakie tytuły dostawali subskrybenci PS+ w cenie abonamentu
do tej pory.

Mam pojęcie Hity z konsoli a ja mówie o PS 4 gdzie takiego luksusu już nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 22:59, diabolo20 napisał:

Mam pojęcie Hity z konsoli a ja mówie o PS 4 gdzie takiego luksusu już nie będzie

Tak, bo DriveClub na start to halucynacja z niedożywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pojęcie Hity z konsoli a ja mówie o PS 4 gdzie takiego luksusu już nie będzie

Na launch konsoli będzie Drive Club, a później wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos Driveclubu - ma mieć nieco ściętą funkcjonalność jeśli chodzi o Plusową wersję, choć jeszcze nie wiadomo jak konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 23:43, ww3pl napisał:

A propos Driveclubu - ma mieć nieco ściętą funkcjonalność jeśli chodzi o Plusową wersję,
choć jeszcze nie wiadomo jak konkretnie.


Podobno w wersji Plus ma być mniejsza ilość tras i samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować