Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Final Fantasy XII HD możliwy, jeśli będziemy grzecznie kupować remake FFX i FFX-2 w HD

14 postów w tym temacie

Czeka na mnie jak tylko skończę dziesiątkę - naprawdę warto?

W sumie to nawet nie wiem, czy nie przechodzić jej równolegle, bo dziesiątka jednak nie jest tak niesamowita, jak się spodziewałem. Nie zrozum mnie źle - nie mam nic do perfidnie wygolonej klaty Tidusa i Lulu schylającej się do kamery, ale jednak trochę mnie już nuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 00:20, ww3pl napisał:

Czeka na mnie jak tylko skończę dziesiątkę - naprawdę warto?

W sumie to nawet nie wiem, czy nie przechodzić jej równolegle, bo dziesiątka jednak nie
jest tak niesamowita, jak się spodziewałem. Nie zrozum mnie źle - nie mam nic do perfidnie
wygolonej klaty Tidusa i Lulu schylającej się do kamery, ale jednak trochę mnie już nuży.

Dnia 19.06.2013 o 00:20, ww3pl napisał:

Czeka na mnie jak tylko skończę dziesiątkę - naprawdę warto?

W sumie to nawet nie wiem, czy nie przechodzić jej równolegle, bo dziesiątka jednak nie
jest tak niesamowita, jak się spodziewałem. Nie zrozum mnie źle - nie mam nic do perfidnie
wygolonej klaty Tidusa i Lulu schylającej się do kamery, ale jednak trochę mnie już nuży.


12 to najbardziej smutny i rozczarowujacy final w serii (poza 13 ofc ale to nie final ;p) przez nudne lokacje i walkę z automatu. Fajny start a później coraz gorzej choć to i tak fajna gra. Książkowy przykład złego wpływu 3d i wolnej kamery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejdzie się moim zdaniem , grafika przecież dalej ładna na PS2 a jest więcej gier który by na to zasługiwały.
Nudna fabuła i bohaterowie .Jest tu potencjał do achievementów bo łowy potrafią zatrzymać
na dłuższą chwilę .


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię na 100%. Tylko może nie od razu po premierze. Mam jeszcze poprzednie 8 części do ogrania (siódemkę już przeszedłem, jestem w połowie ósemki. Niech żyje PSN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 12:09, Kadaj napisał:

Jak się zrobił koncert życzeń, to ja chcę części VII-IX na 3DSa. ;p

HNNNNNNNG, brałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować