Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat na PC bez obsługi Windowsa XP i DX 9.0c. Znamy wymagania

48 postów w tym temacie

Pepsi, jesteś pewny, że to są screeny z PC?

Bo mam dziwne wrażenie, że je już szmat czasu temu widziałem... <zastanawia się>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pepsi, jesteś pewny, że to są screeny z PC?
>
> Bo mam dziwne wrażenie, że je już szmat czasu temu widziałem... <zastanawia się>

Screeny brałem z DSOgaming, które podaje, że są to "nowe screeny z wersji PC".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie to zwykły port, czy też coś poprawią skoro takie wymagania i DX11... Te screeny wyglądają jak konsolowe, co jednak każe twierdzić żę gra będzie wyglądać jak na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się jakoś wierzyć w te wymagania, ale nie należy się tym też sugerować. Bo za takie koszta, to naprawdę musiałyby być tam nieziemskie wodo(krwio)tryski. Poza tym UEIII zawsze elegancko się spisywał nawet na starszym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest UE3? Jestem pod wrażeniem. Zwykle gry na tym silniku kojarzą mi się z przesadzonym oświetleniem, błyszczącym-się-jak-psu-wiadomo-co - powierzchniami i przypakowanymi, karykaturalnymi postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 08:08, Ambr0ktn napisał:

Trochę przesadzili z tymi wymaganiami. Zawyżone jak nic.


W minimalnych sprzęt sprzed 7 lat, w zalecanych sprzed 2 lat. No faktycznie, zawyżone strasznie. Co to, na kalkulatorach ma działać? Szkoda, że na Windows 95 nie ruszy. Może najwyższy czas na upgrade sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 10:53, aope napisał:

> Trochę przesadzili z tymi wymaganiami. Zawyżone jak nic.

W minimalnych sprzęt sprzed 7 lat, w zalecanych sprzed 2 lat. No faktycznie, zawyżone
strasznie. Co to, na kalkulatorach ma działać? Szkoda, że na Windows 95 nie ruszy. Może
najwyższy czas na upgrade sprzętu?


Spokojnie, nie ma sie co spinac. Sam zauwazyles ze w minimalnych sprzet sprzed 7 lat, a mimo to na XP chodzic nie bedzie, po prostu byzydura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 11:00, TigerXP napisał:

Spokojnie, nie ma sie co spinac. Sam zauwazyles ze w minimalnych sprzet sprzed 7 lat,
a mimo to na XP chodzic nie bedzie, po prostu byzydura.


XP to 12 letni zabytek, Vista ma 7 lat. Więc to, że nie będzie "chodzić" na XP to nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekacie tyle czasu na ten tytuł na PC a jak w końcu za kilka tygodni ma się pojawić to narzekacie, że konsolowa grafa. A wymagania nie są wysokie no i w końcu w 1920x1080 - będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2013 o 11:11, aope napisał:

XP to 12 letni zabytek, Vista ma 7 lat. Więc to, że nie będzie "chodzić" na XP to nic
dziwnego.


Wlasnie dziwne. No ale coz, jakos sobie trzeba podbic sprzedaz okienek. Albo tworcy sa zbyt leniwi, zapewno to i to.

Dnia 19.06.2013 o 11:11, aope napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 11:30, TigerXP napisał:


> XP to 12 letni zabytek, Vista ma 7 lat. Więc to, że nie będzie "chodzić" na XP to
nic
> dziwnego.

Wlasnie dziwne. No ale coz, jakos sobie trzeba podbic sprzedaz okienek. Albo tworcy sa
zbyt leniwi, zapewno to i to.
>

XP zostało około 1/2 roku supportu ze strony Microsoftu - później nie będzie już żadnych aktualizacji. Kto normalny wyda grę działająca na tym systemie by w razie problemów zostać w czarnej dupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować