Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat na PC bez obsługi Windowsa XP i DX 9.0c. Znamy wymagania

48 postów w tym temacie

> > Trochę przesadzili z tymi wymaganiami. Zawyżone jak nic.
>
> W minimalnych sprzęt sprzed 7 lat, w zalecanych sprzed 2 lat. No faktycznie, zawyżone
> strasznie. Co to, na kalkulatorach ma działać? Szkoda, że na Windows 95 nie ruszy. Może
> najwyższy czas na upgrade sprzętu?

Może nie potrzebuje? Uwierz, że nie będę miał problemu z odpaleniem. Chodziło mi tylko o to, że kolejny raz twórcy zawyżają wymagania. Toż to UE3 który praktycznie na kalkulatorze o którym wspomniałeś działa. Tym bardziej, że tu cała jego moc ma iść na generowanie raptem dwóch postaci + średnio interaktywnego tła. Poza tym ograłem Mortala na konsoli i już tam wygląda dobrze, wiec jak dla mnie może zostać grafa z konsoli + 1080p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania zalecane są na pewno zawyżone.Tak jak z FC3, który niby wymagał minimalnie 4gb ramu, a ja miałem 3gb i jakoś grałem na ultra(z 2-rdzeniowym procesorem i gtx460se), więc ja bym brał poprawkę na zalecane.A to, że już nie obsługuje XP to dobrze, bo system już się nam i producentom wysłużył, a teraz pora go odesłać na odpoczynek! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 14:02, Phobos_s napisał:

Będzie wersja pudełkowa czy już tylko digital download?


To właśnie nie jest pewne... Bo widzisz gdy oficjalnie gra została zapowidziana pisali że cyfrówka na początku lipca a pudełkowa w sierpniu (mało mieli czasu na zrobienie pudełek od kiedy gra debiutowała?!). Teraz sam jestem skołowany, gdyż muve.pl podaje że w lipcu DIGITAL a w Sierpniu BOX. Pewnie na początku lipca się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faken, trzeba się przesiadać na Windows 7. Jak żadna inna gra nie potrafiła mnie do tego zmusić, tak dla najnowszego MK to zrobię, ale jednak z zakupem wstrzymam się do pierwszych recenzji. Martwią mnie cholernie wysokie wymagania zalecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z dziwniejszych informacji, na jakie ostatnio trafiłem. Jednak wcale nie dlatego, że ktoś "ośmielił się" zrezygnować ze wsparcia Windows XP tworząc grę. Raczej dlatego, że mógłbym się spodziewać takiej zagrywki po wielu produkcjach, ale nie po odświeżonej wersji kilkuletniej bijatyki w "pseudo 3D", pracującej na mocno już zdziadziałym UnrealEngine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 14:11, Sanders-sama napisał:

To właśnie nie jest pewne... Bo widzisz gdy oficjalnie gra została zapowidziana pisali
że cyfrówka na początku lipca a pudełkowa w sierpniu (mało mieli czasu na zrobienie pudełek
od kiedy gra debiutowała?!). Teraz sam jestem skołowany, gdyż muve.pl podaje że w lipcu
DIGITAL a w Sierpniu BOX. Pewnie na początku lipca się okaże.


Rozejrzałem się po angielskich sklepach... Pre-order na wersję PC jest na razie jedynie w Zavvi... Żadne amazony czy game.co.uk nie mają pre-orderów co jest dosć dziwne...
No zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 16:27, MisticGohan_MODED napisał:

Wersja cyfrowa wychodzi 2 lipca za ok. 60-70 zł, a wersja pudełkowa 2 sierpnia za
ok. 70-80 zł.


Takie info dla tych co jeszcze nie wiedzą :P
Póki co pre-ordery widziałem tylko na muve.pl ;/


Słabo waść szukałeś, bo na gramie też jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 16:42, Sanders-sama napisał:

Słabo waść szukałeś, bo na gramie też jest :P

Właściwie to "już" jest... i to chyba od dzisiaj :P
Póki co wersja pudełkowa.

Ja osobiście chcę poczekać na jakieś precyzyjne info na jakiej platformie ma być obsługiwana gra... bo jeśli "tylko" przez STEAM to wybieram wersję cyfrową, aby nie potrzebnie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam xp w robocie i nie moge na niego patrzec. Jednak jak juz sie czlowiek do 7ki przyzwyczai to wracac do starych systemow mu sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 15:07, bonescraper napisał:

Tak, bo o analog download jeszcze nie słyszałem...


Ale zabawne... Normalnie koń by się uśmiał.
Gdybyś miał pojęcie o języku angielskim to wiedziałbyś, że tak właśnie nazywają się nasze "wersje cyfrowe" gier.
A idąc Twoim tokiem rozumowania to gry w pudełku powinny się nazywać "wersje analogowe"... Zero sensu, ale przynajmniej masz kolejny komentarz, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co oficjalne są tylko dwa screeny które można łatwo znaleźć w internecie. Wszystkie trailery i pozostałe screeny i prawdopodobnie nawet same wymagania sprzętowe to wytwory skleów internetowych/internałtów (niepotrzebne skreślić). Wymagania sprzętowe podał sklep Green Man Gaming i na następny dzień były na wszystkich stronach o MK :) Ja wolę poczekać na stronę steama z grą i samą premierą. Bo coś tu brzydko pachnie póki co kaszankowym portem.
@Karanthir666 gra będzie korzystała tylko ze steama. Więc czy ją kupisz cyfrowo czy w pudełku nie będzie miało to znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować