Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable III dostępne za darmo dla abonentów Xbox Live Gold do 30 czerwca

23 postów w tym temacie

Adam Berlik

Games with Gold to nowa usługa adresowana do posiadaczy Xboksa 360, którą zapowiedziano podczas konferencji Microsoftu poprzedzającej targi E3 2013. Teraz znamy nieco więcej szczegółów na jej temat.

Przeczytaj cały tekst "Fable III dostępne za darmo dla abonentów Xbox Live Gold do 30 czerwca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable 2 było spoko, nie tak klimatyczne i fajne jak jedynka, ale spoko. Trójka to już czyste gówno i inaczej się o niej nie ma jak wypowiadać.

Taki pierd w twarz konsumentom. Za darmo bym nawet nie brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable III od poczatku powinno byc za darmo- wtedy gierce bylo by znacznie blizej do "najlepszego rpg wszechczasow", jak zapowiadal to to Pietrek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w żadną część Fable, więc pobrałem i zacząłem wczoraj od trzeciej części. Nie rozumiem, dlaczego niby to ma być dobry exclusive? Po pierwszych 30 minutach grania, wyłączyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy nie grałem w żadną część Fable, więc pobrałem i zacząłem wczoraj od trzeciej części.
> Nie rozumiem, dlaczego niby to ma być dobry exclusive? Po pierwszych 30 minutach grania,
> wyłączyłem.

Na szczęście to nie exclusive :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy nie grałem w żadną część Fable, więc pobrałem i zacząłem wczoraj od trzeciej części.
> Nie rozumiem, dlaczego niby to ma być dobry exclusive? Po pierwszych 30 minutach grania,
> wyłączyłem.

Trójka to najgorsza część od jakiej można zacząć z Fable. Spróbuj jedynki i dwójki. Jedynka jest genialna, dwójka solidnie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to sobie chciałem kupić Fable 3 ale na PC. Szkoda że na gram.pl już nie ma oferty zakupu. Może dałoby się ją odnowić co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powiedzcie co ja mam zrobić w tej sytuacji? Mam X360 slimke 4GB i nie mam miejsca aby pobrać Fable III i co? Mam rozumieć ze mimo iż mam golda to z tej promocji nie skorzystam? Tylko nie piszcie żebym kupił sobie dysk twardy. To odpada bo kosztuje aż 250zł i co mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 14:27, Tom180 napisał:

To powiedzcie co ja mam zrobić w tej sytuacji? Mam X360 slimke 4GB i nie mam miejsca
aby pobrać Fable III i co? Mam rozumieć ze mimo iż mam golda to z tej promocji nie skorzystam?
Tylko nie piszcie żebym kupił sobie dysk twardy. To odpada bo kosztuje aż 250zł i co
mam teraz zrobić?


Podłącz pendrive''a 8 GB i śmiga (chociaż niektórych gier nie da się tak odpalić). Albo kup grę w wersji pudełkowej i graj z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable jest do pobrania już od targów E3. Ja wręcz czekałem, aż 16 czerwca pojawi się informacja o następnej darmowej grze ;) Dali Fable III bo to najsłabsza z trylogii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 18:01, Shadover napisał:

> Czy mając kod na 14 dni Gold''a, będę miał możliwość pobrania Fable 3?

Raczej nie.



Uuu... Szkoda bo ostał mi się jeden taki kod niewykorzystany, a specjalnie pełenego golda nie będę kupował :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować