Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co nowego dla abonentów PlayStation Plus w lipcu?

22 postów w tym temacie

5 gier za 16,50 zł. Czekam aż przyjdzie TobiAlex i powie że to kiepski układ bo gry są na czas trwania abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże widzisz i nie grzmisz ;/ za dużo tego dają :( jak tu ogarnąć PS3 i PSV :/ tym bardziej że na Unit 13 byłem napalony :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gry są na zawsze, ściągnąć możesz tylko w czasie trwania abonamentu, grać możesz puki
> masz grę na dysku :]
Nie jest to prawda - każda aplikacja na PS3 ma czas dzierżawy, który odlicza ważność oprogramowania w odniesieniu do wewnętrznego zegara konsoli. Przy rzeczach z PS+ masz ważność do końca abonamentu, i jest ona odświeżana, kiedy takowy przedłużysz. Jak wejdziesz we właściwości danej gry, to zobaczysz pole "termin ważności" lub coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gry są na zawsze, ściągnąć możesz tylko w czasie trwania abonamentu, grać możesz puki
> masz grę na dysku :]
Błędna informacja. Sciągnąć możesz zawsze później, ale jak chcesz zagrać , musisz mieć wykupione ps plus. Wiem , sam to doświadczyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^up dokładnie jak kolega mówi... jak dodasz grę do listy pobierania to możesz pobrać już zawsze, ale grać tylko jak masz wykupione PS+. Jeśli spróbujesz uruchomić bez aktywnego +, wyskoczy, że materiał utracił ważność. A tak odnośnie tematu to chyba najlepszy PS+ od początku trwania :) Oby tylko to był single i multi w BF3. I obliczając, w jeden miesiąc zwrócił mi się już koszt rocznego PS+, bo te gry w sumie bankowo kosztują bankowo około 200 zł, a ja kupiłem + za 170 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiasem mówiąc niezły trolling Sony. Akurat jak Microsoft ogłosił pierwszą grę w Goldzie to oni w tym samym dniu musieli dorzucić PS+-em i zmieść konkurencję oferowanymi grami. Sony jest cwańsze niż nam się wydaje :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unit 13.

Kupiłem to ledwie 2 tygodnie temu... Arrrrggghhhh!
Powinienem był to przewidzieć jak zobaczyłem obniżkę ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A tak nawiasem mówiąc niezły trolling Sony. Akurat jak Microsoft ogłosił pierwszą grę
> w Goldzie to oni w tym samym dniu musieli dorzucić PS+-em i zmieść konkurencję oferowanymi
> grami. Sony jest cwańsze niż nam się wydaje :D!
Gdyby tylko nie ta felerna aktualizacja to Sony by miało niezłego kill streaka na Microsofcie, eh niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 16:28, Yezu napisał:

Unit 13.

Kupiłem to ledwie 2 tygodnie temu... Arrrrggghhhh!
Powinienem był to przewidzieć jak zobaczyłem obniżkę ceny...


Obniżka ceny? Idąc tym tokiem rozumowania można wysnuć wniosek, że następne w kolejce jest... Assassin''s Creed: Liberation!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie jest to prawda - każda aplikacja na PS3 ma czas dzierżawy, który odlicza ważność
> oprogramowania w odniesieniu do wewnętrznego zegara konsoli. Przy rzeczach z PS+

Potwierdzam to co mówią inni. Grę masz tak długo za free jak masz abonament. Jak na parę miesięcy zrobisz przerwę i potem do niego wrócisz masz dostęp do wszystkich gier które wcześniej chociaż dodałeś do listy download.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę przez jakiś czas można pograć w Battlefield 3 i SR 3 w cenie abonamentu? Gdzie jest haczyk? Dlaczego tak dobrej usługi nie ma na X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma haczyka. Na tym polega PS+, że tak długo, jak masz aktywną subskrypcję na tę usługę, tak długo możesz korzystać z wszystkich gier, jakie dodałeś do listy pobierania, gdy miałeś wykupionego Plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 19:07, Harrolfo napisał:

Nie ma haczyka. Na tym polega PS+, że tak długo, jak masz aktywną subskrypcję na tę usługę,
tak długo możesz korzystać z wszystkich gier, jakie dodałeś do listy pobierania, gdy
miałeś wykupionego Plusa.


Gold na X360 nie oferuje gier w cenie abonamentu? Czy również można pograć np w Battlefielda w okresie abonamentu? Nie znam się na tym, a to jest interesujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 5 gier za 16,50 zł. Czekam aż przyjdzie TobiAlex i powie że to kiepski układ bo gry są
> na czas trwania abonamentu.

Albo przestawiłeś przecinek w cenie....albo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 19:16, Jeffero napisał:

> 5 gier za 16,50 zł. Czekam aż przyjdzie TobiAlex i powie że to kiepski układ bo
gry są
> na czas trwania abonamentu.

Albo przestawiłeś przecinek w cenie....albo nie wiem.

Hmm, 199/12 ? Przecież to tylko gry na jeden miesiąc z rocznego abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować