Zaloguj się, aby obserwować  
Ryszard01

The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition A DLC Hearthfire PL?

6 postów w tym temacie

Witam, wiem że właśnie wyszła zbiorcza edycja Skyrim''a i wszystkich jego dlc w jednym pudełku i że pisze iż jest po Polsku, w związku z tym zastanawiam się nad kupnem lecz moje pytanie brzmi czy wiecie może czy Hearthfire również jest po Polsku czy może chodzi o to że niby wszystko inne tak a to już nie gdyż pisze dwie wersje angielska i polska i teraz nie wiem jak to interpretować, pytanie to kieruję przede wszystkim dla posiadaczy tej wersji gry.
Druga sprawa jest taka czy orientujecie się może czy wyjdzie kiedyś tak jak to jest z Dragonbornem pojedyńczo dajmy na to Hearthfire w wersji cyfrowej na pl? jeśli nie to byłbym wdzięczny za odpowiedź na pierwsze pytanie i nawiązując do tego pierwszego samego Skyrim''a i wszystkie dodatki już posiadam, jednakowoż kupiłbym to raz jeszcze ze względu na ten Hearthfire PL i z tego co wiem na Steam powinienem mieć to podwójnie w związku z tym zastanawia mnie czy mógłby to komuś, jakiemuś koledze przesłać w formie gifta te podwójne, zdublowane gry? Czy Steam mi na to nie pozwoli? Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 17:08, Andrzej18 napisał:

Tak jest po Polsku, samo dlc jest po Polsku na steamie


No z tego co ja tam widzę to nie ma wspieranego Polskiego języka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Język polski jest w spisie języków Hearthfire na stronie sklepu Steam i działa poprawnie (sam mam zakupione).

Kupując Legendary Edition prawdopodobnie nie mógłbyś oddać komuś kluczy do podstawki i dwóch DLC, ponieważ zakładam, że będzie to pojedynczy klucz do gry z dodatkami jako całości. Może to jednak potwierdzić ktoś, kto zakupił LE.

Na przyszłość pytania dotyczące Skyrima zadawaj tu :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że w Skyrim LE znajduje się jeden klucz na całą zawartość i niestety nie można tego podzielić.
Link do odpowiedniego tematu został podany więc ten wątek jako dubel zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować