Zaloguj się, aby obserwować  
mocny_pl

Wasz ulubiony piłkarz

179 postów w tym temacie

Z tych obecnie grających to cholernie trudno wybrać, no ale jeśli już to lubię Zidane''e (on akurat już nie gra:)) i Pirlo za wspaniałe podania, Ronaldo od lat pozostaje moim ulubionym piłkarzem, lubię Nelsona Cuevasa z Paragwaju^^, Robinho też lubię, ale i tak najbardziej lubię Pelego i Garrinchę. Tworzyli wspaniałe trio z Tostao w latach 60-tych. Dzisiejszym piłkarzom daleko do nich, do Maradony, Charltona, nawet do Stanleya Matthewsa, niegdyś najlepszego dryblera pod Słońcem;). Z Polaków lubię i szanuję Kazimierza Deynę, z pewnością grałby w zagranicznym klubie wcześniej niż po trzydziestce, bo ten durny PRL-owski przepis tak nakazywał. A gol, który znam z opowieści taty na zawsze pozostanie mi w pamięci - przelobował bramkarza z narożnika pola bramkowego. Niesamowite. Z obecnych (?) Polaków lubię Dawida Janczyka, bo gra bardzo dojrzale jak na swój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony piłkarz... Obecnie to chyba Frank Lampard (ta bramka z Barceloną z ostrego kąta lob nad Valdesem:D) za to, iż jest to "maszyna do zabijania". Potrafi świetnie rozegrać piłkę, strzelić bramkę kiedy trzeba (a to przecież pomocnik, a ile goli władował w tym sezonie), a także rozpędzić Chelsea. Oprócz niego bardzo lubię też Cecha (w końcu sam grałem na bramce, a Petr świetny refleks ma:P). A z dawniej to tylko Zidane(hehe, z "dawnych":P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie z napastników torresa owena i smolarka :P z pomocników kake messi''ego joaquin joe cola nani i Schweinsteiger z obrońców rio ferdinanda alexa puyol i neste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię patrzeć na grę Kaki czasem Ronaldinhio jak ma formę. Jak Zidane grał to był dla mnie najlepszym piłkarzem odkąd strzelił 2 brami Brazylii w finale w 1998r. A tak to jeszcze niezłyu jest Eto i Rooney. Aha i bym zapomniał o Rasiaku. Ale to był akurat żąrt z tym Rasialdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam od kilku lat przepadam za Arsenalem i za "Henrykiem" jak to moj ojciec mowie (Therry Henry) dlatego go wybralem na najlepszego pilkaza dla ktorego mam pelen szacunek zreszta dla innych tez ale poprostu uwielbiam jego technike tylko tak sie sklada ze teraz nie mam zabardzo czasu na mecze poniewaz wakacje,zabawa i takie tam ale po wakacjach za rok jak sie zacznie liga mistrzów oczywiscie znowu beda wieczorki w domu przy piwku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim najlepszym piłkarzem jest na pewno Therry Henry, Ronaldinho, Kaka, Cristiano Ronaldo, wiecie co nie będe wymieniał ponieważ jest ich wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 22:54, BoyOgOyOrtH napisał:

ja tam od kilku lat przepadam za Arsenalem i za "Henrykiem" jak to moj ojciec mowie (Therry
Henry) dlatego go wybralem na najlepszego pilkaza dla ktorego mam pelen szacunek zreszta dla
innych tez ale poprostu uwielbiam jego technike tylko tak sie sklada ze teraz nie mam zabardzo
czasu na mecze poniewaz wakacje,zabawa i takie tam ale po wakacjach za rok jak sie zacznie
liga mistrzów oczywiscie znowu beda wieczorki w domu przy piwku :D

Coś chyba przegapiłes ,,henryk" gra teraz w barcelonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mój ulubiony sklad pilkarski:
Widżew Łódź
Bramkarze:
Holewiński, Artur
Fabiniak, Bartosz
Miedżhidov, Rusłan
Obrońcy:
Konieczny, Bartłomiej
Kłos, Robert
Rzeźniczak, Jakub
Nowak, Marcin
Tychowski, Andrzej
Stawarczyk, Piotr
Warzyniak, Jakub
Broź, Łukasz
Madera, Sebastian
Pomocnicy:
Stefanik, Marcin
Białek, Jarosław
Szeliga, Sławomir
Iwan, Bartosz
Budka, Adrian
Zecević, Nenad
Kuklis, Piotr
Burkhardt, Filip
Napastnicy:
Sokalski, Krzysztof
Grzelak, Bartłomiej
Iheanacho Zeal, Kelechi
Bogunović, Sasha
Grzelczak, Piotr
Napoleoni, Stefano


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 16:18, BoyOgOyOrtH napisał:

to Henry juz w barcelonie gra od kiedy?? nawet nie wiedziałem a miał nie przechdzic...

skoro on gra w barcelonie to ja go juz nie lubie. po 1 kibicuje realowi, a po drugie byl najlepszym graczem arsenalu, a teray tak zostawil swoia druzyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 16:27, choper napisał:

> to Henry juz w barcelonie gra od kiedy?? nawet nie wiedziałem a miał nie przechdzic...

skoro on gra w barcelonie to ja go juz nie lubie. po 1 kibicuje realowi, a po drugie byl najlepszym
graczem arsenalu, a teray tak zostawil swoia druzyne.

Brawo ja tez stoje sercem za realem... Kocham Real a nie lubie Barcy i ManU. Zidane rzadzi! najlepszy pilkarz swiata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 04:00, Samildanach napisał:

> > to Henry juz w barcelonie gra od kiedy?? nawet nie wiedziałem a miał nie przechdzic...

>
> skoro on gra w barcelonie to ja go juz nie lubie. po 1 kibicuje realowi, a po drugie byl
najlepszym
> graczem arsenalu, a teray tak zostawil swoia druzyne.
Brawo ja tez stoje sercem za realem... Kocham Real a nie lubie Barcy i ManU. Zidane rzadzi!
najlepszy pilkarz swiata!!!

Też za ManU nie przepadam bo z angielskich klubów kibicuje Chelsea Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 10:49, choper napisał:

Też za ManU nie przepadam bo z angielskich klubów kibicuje Chelsea Londyn

moj ranking jest taki(pierwsze 5):
1.REAL MADRYT
2.Chelsea
3.Celtic Glasgow
4.West Ham United
5.Arsenal
ale poniewaz to jest watek o pilkarzach to jeszcze oni:
1.Zinedine Zidane
2.Zinedine Zidane
3.Zinedine Zidane;p
4.Roberto Carlos
5.Robben
5. Krzynowek
Jak widac mam dwa miejsca piate;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować