Zaloguj się, aby obserwować  
mocny_pl

Wasz ulubiony piłkarz

179 postów w tym temacie

Moim ulubionym piłkarzem jest oczywiście...ROMARIO :D
Po prostu uwielbiam patrzeć jak on gra i strzela te wszystkie gole :D

Do tego też bardzo lubię i podziwiam Paulo Maldiniego :D
Również na Nim się wzoruje bo też jestem obrońcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym zawodnikiem jest C.Ronaldo :) Wszystkim może się to wydać trochę dziwne, ponieważ mnóstwo ludzi uważa go za chłopczyka, który wymusza rzuty karne i płacze po przegranym meczu. Ja widzę w nim gwiazdę, lidera zespołu, który bierze na siebie ciężar gry i prowadzi swoich klubowych kolegów do kolejnych zwycięstw zarówno w Premiership jak i w pucharach. Dzięki jego wspaniałej grze Manchester United mam w tym sezonie szansę na powtórzenie sukcesu z 1999 r. i zdobycie "The Treble". Świetna dyspozycja Cristiano Ronaldo sprawiła, że interesuję się nim najlepsze kluby Europy na czele z Realem Madryt, który oferuje za niego rekordową sumę 80 milionów €.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2007 o 17:21, marcincinek15 napisał:

Świetna dyspozycja Cristiano Ronaldo sprawiła, że interesuję się nim
najlepsze kluby Europy na czele z Realem Madryt, który oferuje za niego rekordową sumę 80 milionów
€.


Ja na jego miejscu nie przenosiłbym się nigdzie indziej. W końcu gra w jednym z najlepszych klubów świata, a Ferguson może zrobić z niego jeszcze lepszego piłkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 20:52, rafisport napisał:


> Świetna dyspozycja Cristiano Ronaldo sprawiła, że interesuję się nim
> najlepsze kluby Europy na czele z Realem Madryt, który oferuje za niego rekordową sumę
80 milionów
> €.

Ja na jego miejscu nie przenosiłbym się nigdzie indziej. W końcu gra w jednym z najlepszych
klubów świata, a Ferguson może zrobić z niego jeszcze lepszego piłkarza.

Też tak myślę, ale kto wie co siedzi w głowie C.Ronaldo. Może się skusić na tą kasę. Musi wybrać między pięniądzmi a wiernością wobec klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 15:38, marcincinek15 napisał:

Może się skusić na tą kasę. Musi wybrać
między pięniądzmi a wiernością wobec klubu.



no wybrać musi, ale mi sie wydaje że pójdzie do Realu. Może nie ze względu na kase lecz na nowe doświadczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 15:43, Madia napisał:

no wybrać musi, ale mi sie wydaje że pójdzie do Realu. Może nie ze względu na kase lecz na
nowe doświadczenie..


Jeśli w Realu utrzyma się Capello to w przypadku transferu, Ronaldo może nie czuć się swojo. Wiadomo, defensywny styl gry raczej mu nie pasuje. Oczywiście w Madrycie bardzo by się przydał i Real mógłby w końcu wygrywać, ale na miejscu C.R zostałbym u boku Fergusona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak może mu taki styl nie odpowiadać. Napisałeś: "Jeśli w Realu utrzyma się Capello". Właśnie. JEŚLI. To JEŚLI może odegrać sporą rolę. Ja na jego miejscu też bym została. Kasę ma przeciez świetną, gra w pierwszym składzie styl ManU mu pasuje... po co to zostawiać? dla doświadczeń? a może skończyć się tak, że w Realu guzik pogra =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym piłkarzem był jest i będzie niegrający już Zidane to jeden z najwspanialszych piłkarzy w hustori piłki nożnej uwielbiam jego styl. A z polskich kopaczy to bardzo lubie Boruca i Żurawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 16:33, Flimi napisał:

Moim ulubionym piłkarzem był jest i będzie niegrający już Zidane to jeden z najwspanialszych
piłkarzy w hustori piłki nożnej uwielbiam jego styl. A z polskich kopaczy to bardzo lubie Boruca
i Żurawia


Ja osobiście Zidana aż tak jak Ty nie podziwiam, ale przyznaję - miał on swój własny niepowtarzalny styl... szkoda, że już nie gra. A co do Boruca i Zurawia... to też ich lubię bardzo, szczególnie Artura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 16:27, Madia napisał:

No tak może mu taki styl nie odpowiadać. Napisałeś: "Jeśli w Realu utrzyma się Capello". Właśnie.
JEŚLI. To JEŚLI może odegrać sporą rolę. Ja na jego miejscu też bym została. Kasę ma przeciez
świetną, gra w pierwszym składzie styl ManU mu pasuje... po co to zostawiać? dla doświadczeń?
a może skończyć się tak, że w Realu guzik pogra =/


Tzn. pograłby na pewno, bo nie kupowali by piłkarza za 80 mln po to aby siedział na ławce. Problem w tym że przy taktyce Capello, Ronaldo nie pokazywałby wszystkich swoich umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym piłkarzem jest Raul Gonzales. Juz od najmlodszych lat go lubilem ,a teraz nei zwarzam na to że juz nie tak dobrze gra jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 19:57, Mikecod2 napisał:

Mój ulubiony piłkarz to Zinedine Zidane i Pele...wspaniali technicznie.Na nich powinien wzorować
się każdy piłkarz:D


No co do techniki to masz racje... słynęli z tego. Ale moim ulubionym piłkarzem wszechczasów jest Johan Cryuff. Za wszechstronność i świetną technikę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować