Zaloguj się, aby obserwować  
mocny_pl

Wasz ulubiony piłkarz

179 postów w tym temacie

Oczywiście Cristiano Ronaldo. Ew. Wayne Rooney, Carlos Tevez, Paul Scholes, Ryan Giggs, Nani, Anderson, Ferdinand, Van Der Sar, i wszyscy gracze Manchesteru United ;) Oczywiście lubię ich za twórczość i lekkość z jaką w piłkę nożną. Za grę godną mistrzów, za wspaniałe dryblingi, cudowne strzały, efektowne interwencje, zespołową grę, widowiskowe zagrania, charakter, perfekcyjność... itd. itp. etc.

[Radziłbym aby modek przypiął post, informujący że posty nie powinny zawierać tylko Imienia i Nazwiska piłkarza ale także krótki opis za co go lubimy, bo inaczej to się z tego tematu zrobi nabijacz postów]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Zinadine Zidane4.
2.Żurawski
3.Terry
4.Krzynówek
5.van Nistelrooy
6.Boruc
7.Figo
to chyba podstawowa siodemka... ale znalazloby sie jeszcze kilku. w kazdym badz razie zaden nie dorowna nigdy Zidanowi... to normalnie geniusz... niepokonany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Messi-uwielbiam go za to co robi dla Barcelony,jest to po prostu genialny młody piłkarz.
C.Ronaldo-lubię go za genialne triki.
Ebi Smolarek-tego gościa kocham za wspaniałą grę w reprezentacji :)
Jeszcze Luis Figo-piłkarz wspaniały xD konstruował piękne akcje, brakuje mi jego gry w Portugalii i w Realu Madryt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim idolem za młodych lat ( gdy byłem oseskiem :) i broń Boże nie myślcie że jestem już stary :P) moim idolem był Marek Citko i Ronaldo Luis Nazario. I tak jest do dziś choć nie są już gwiazdami w pełnym tego słowa znaczeniu, ale na szczęście jeszcze nikt o nich nie zapomniał. Powiem również że śmieszą mnie osoby które sugerują się trendami (vide Ronaldinho) lub środkami przekazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alan Smith - za gre w Leeds United i charakter :)
David Beckham - za caloksztalt ( mimo ze nie lubie Man Yooo )
Totti - geniusz :)
Iker - ulubiony GK :)

a ulubiony to Harry Kewell elegancki skrzydlowy :) no i kangur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ole Gunnar Solskajaer i Peter Schmeichel. Pierwsi piłkarze jakich w ogóle poznałem. Peter - świetny bramkarz, jeden z najlepszych w historii futbolu. Ole - doskonały snajper. I ta bramka z finału LM z 99 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim idolem był Ronaldo, miałem fiola na punkcie tego faceta!!
Koszulki, zeszyty, bryloczki wszytsko miałem z jego podobizną. Na szczęście przeszło mi to a teraz wspominając te czasy chce mi się z siebie śmiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tu się już wypowiadałem ale moi ulubieni to:
Napastnik:Henry
Pomocnik:C.Ronaldo
Obrońca:Zambrotta
Bramkarz:Boruc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować