Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warframe - recenzja

23 postów w tym temacie

Dodam od siebie że pomimo ladnej grafiki bez problemu ruszy na starszych sprzetach :)
Niestety,ale ja nie pogralem zbyt dlugo z powodu:
-W gry online gram sam(tzn. z losowymi graczami) i przez to szybko sie nudzi
-Jak dla mnie słaba walka mieczem(tego przebloec nie moge :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie recenzja całkiem fajna, ale mam wrażenie Sławku, że jednak poświęciłeś trochę za mało czasu na graniu w tą grę - m.in. zdobywanie nowych broni i pancerzy jest mozolne tylko na początku, zabrakło mi również wzmianki o zaangażowaniu twórców gry, ich kontakcie z fanami oraz kilku innych drobiazgów (jak np. void''a z ostatniego dużego update - w sumie tylko rzeczy z tej lokacji na prawdę trzeba farmić ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tobi - Zgadzam się. Dziwaczne. Panuje przekonanie, chyba błędne, że jeżeli coś jest w sprzedaży, to można traktować to jako finalny produkt... Hm...

Tu nie chodzi o to, że gra może się zmienić. Bo może się nie zmieni wcale, kiedy wyjdzie z fazy bety. Ale raczej o samą zasadę, no bo jednak oceniać powinno się coś, o czym sami twórcy mówią "To jest finalna wersja". Tak myślę.

Ale z opinią się zgadzam - gra bardzo przyjemna, choć na dłużej tylko dla dużych fanów co-opa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo chciałem w to zagrać, ale jak przyjrzałem się bliżej, to odpuściłem sobie. Nieciekawie ten gameplay wygląda, a gra może ładna, ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ogólnie recenzja całkiem fajna, ale mam wrażenie Sławku, że jednak poświęciłeś trochę
> za mało czasu na graniu w tą grę - m.in. zdobywanie nowych broni i pancerzy jest mozolne
> tylko na początku

no i właśnie na początku to odstraszy ludzi - mogliby to jakoś "wygładzić", żeby w miarę szybko można było coś zdobyć, cokolwiek. Mnie pierwsza nowa broń "wypadła" po jakichś 3 godzinach, następne 2 zajęło zbieranie surowców, następne 12 crafting. 17 godzin żeby mieć nowy miecz - to zniechęcające :) i fakt, nie grałem tak dużo, jak bym mógł :)

> Ale raczej o samą zasadę, no bo jednak oceniać powinno się coś, o czym sami twórcy mówią "To jest finalna wersja".

Twórcy też mówią, że ich gra jest świetna i żeby ją kupować :) Ja tam bym nie wierzył w opinie ludzi, którym zależy na tym, żeby nam coś sprzedać :) Poza tym w dzisiejszych czasach, gdy gry zmieniają się diametralnie z patcha na patch, nie ma czegoś takiego jak "finalna wersja", są tylko gry, które zostają porzucone przez autorów i nie będą już miały więcej patchów. Dlatego moment w którym gra staje się ogólnodostępna i można za nią płacić jest jedyną sensowną cezurą jeśli chodzi o "premierę" gry darmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna ale początki zniechęcające i frustrujące.Ja po kilku godzinach odpadłem.Trudno w ten sposób zdobyć liczne grono chętnych do wydawania kasy w grze.A ceny w niej lepiej przemilczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co z płatnymi betami? Czy oceniałbyś je jak w recenzji?

beta płatna, czyli taka, do której dostęp mają tylko ci, którzy zapłacili? to zależy, w końcu do "zwykłych" gier też mają dostęp tylko ci, którzy za nie płacą :D a czasem są gorsze technicznie niż różne bety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam gra się bardzo podoba,tylko właśnie ta drożyzna(cena za 8800 platinum 230euro-LOL.) oraz ogólnie jak gra się bez płacenia to katorga jest ze zbieraniem rzeczy do zbudowania broni trwa to godzinami a jeszcze zanim się ją stworzy to już w ogóle :P. Jednak jak ktoś wspomniał,podoba mi się tez odzew twórców na wszelkie błędy itp.Osobiście bym na 8 ocenił. Chętnie pogram z kimś mój nick: doodeh
swoją drogą taka ciekawostka-Właśnie tak miał wyglądać z początku Dark Sector jednak grę jak widać całkowicie zmieniono(jednak jak można zauważyć,podobieństwa są ogromne) a tu trailer z E3 2005: http://www.youtube.com/watch?v=u3jw2-xKqjA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż recenzja w tym momencie Warframe to jak robienie recenzji samochodu który jest jeszcze na desce kreślarskiej. Biadolenie ze wolno sie bronie zdobywa czy nowe skafandry to tez przesada, gram trochę ponad 2mc i mam juz 3/4 broni i wszystkie kombinezony, a nie wydałem na to złotówki no przynajmniej na to, bo kupiłem sobie miejsca na kombinezony( a te nie są takie drogie), cala inną resztę można zdobyć nie płacąc gorsza tylko odrobinę cierpliwości, ale to chyba nie nowość w grach F2P. Co do rywalizacji to tak, na razie jest ta w kalanie bez rankingu, ale w następnym pachu 9 maja dodać ranking w klanie oraz walki klanów, sami jeszcze nie wiedzą jak to ma wyglądać i jak będzie wyglądać przejmowanie terenu(o ile będzie). Granie bez klanu mija sie z celem tej gry. Dlatego recenzja gry nie grając będąc w klanie to żadna recenzja. Co do samej gry to gorąco zachęcam do sprawdzenia i poszukania od razu sobie klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze dwa dni bardzo mi się gra podobała, ale potem znudziła i nie chce mi się się już do niej wracać.
Czegoś mi brakuje w tej grze żebym mógł zostać przy niej dłużej, ale najgorsze, że nie wiem do końca co ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 09:59, Eff3ctiv3 napisał:

Czegoś mi brakuje w tej grze żebym mógł zostać przy niej dłużej, ale najgorsze, że nie
wiem do końca co ;/


Garrusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować