Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż Baldur`s Gate: Enhanced Edition wstrzymana

13 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Beamdog, studio odpowiedzialne za Baldur’s Gate: Enhanced Edition, zostało zmuszone do wycofania gry z oferty. Na razie wstrzymano także prace nad wersją na Androidy oraz sequelem gry, czyli Baldur’s Gate II: Enhanced Edition.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż Baldur's Gate: Enhanced Edition wstrzymana" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze, czekałem na tą łatkę ;/
Tak, wiem, oryginalnego baldursa można dostać na gog i nawet mam, niestety za często się wysypuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niedobrze, czekałem na tą łatkę ;/
> Tak, wiem, oryginalnego baldursa można dostać na gog i nawet mam, niestety za często
> się wysypuje

Do oryginalnego baldura jest cala masa latek i modow sprawiajacych, ze sie nie wysypuje, poprawia liczne bledy itd;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się dogadają, bo czekam na "dwójkę"...
Swoją drogą z grami opartymi o świat D&D ciągle są jakieś problemy licencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Baldur Enhanted edition to szmira którą wszystkim odradzam. Miało być lepiej a jest znacznie gorzej niż w podstawie. Usunięte oryginalne filmiki zastąpione syfnymi animacjami. Jestem wielce zawiedziony tym syfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 17:56, Killyox napisał:

Do oryginalnego baldura jest cala masa latek i modow sprawiajacych, ze sie nie wysypuje,
poprawia liczne bledy itd;p


Nope, chyba że w ostatnim czasie się coś pojawiło. Baldursów nawet na nowym sprzęcie nie mogę zacząć dobrze, planetscape niestety pozwolił mi się rozkręcić (z modami, gog) tylko po to żeby zacząć wywalać się w pewnym punkcie gry i nie pozwalać przejść dalej. Jeszcze chyba tylko grania na wirtualnej maszynie nie próbowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować