Zaloguj się, aby obserwować  
Lucas_the_Great

Zmiany, czyli nowy opiekun forum i społeczności gram.pl

56 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2013 o 03:50, Isildur napisał:

To nie jest błąd, musisz odświeżyć stronę najlepiej za pomocą klawisza F5 ;)

Błąd nadal występuje. Odświeżanie F5 nic nie daje. W komentarzach na forum są aktualne avatary, a pod newsami nadal pojawiają się te stare, sprzed ich zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest związany z tym błąd, bo nawet na głównej gram.pl pojawiają się avatary sprzed roku ;) Ale to z poziomu strony gram.pl, a nie forum. Na forum wszystko działa jak należy :)

Gratulacje Lucas i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto, kiedy i dlaczego oraz w jaki sposób ''naprawił'' grasza ale jeżeli to się stało za minimalnym poparciem / udziałem Lucasa to należą się tu minimum lekkie brawa. To co się komuś nie udawało przez tyle czasu nagle się ''rozwiązało''? Brzmi to cokolwiek dziwnie ale jeżeli maczał w tym paluchy Lucas zapowiada się ... ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 22:01, Sandro napisał:

Czy twoja nowa funkcja wpłynie w jakiś sposób na pr0gram? Zmiana składu? Częstotliwości
nowych odcinków?

Nie wiem. Ale już raz się otworzyliśmy na community :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 14:25, szymonel7900 napisał:

Najlepiej będzie jak będą zmiany na forum. Typu wygląd itp :)

W sensie inne skórki? Czy jakieś inne aspekty? Bo wygląd to słowo bardzo ogólne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 23:41, Demagol napisał:

Kiedyś gram ogólnie był bardziej otwarty na community, dzisiaj to już tylko wspomnienie
:).

Nie myśl, że nie śledzę wątku, gdzie dziś sobie narzekacie na potęgę ;)
Jasne, kiedyś było lepiej, bo fora miały większe wzięcie, a FB nie połykał połowy ruchu w sieci.
Ja bym jednak łapek nie załamywał, zresztą nawet nie mam zamiaru... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 23:44, Lucas_the_Great napisał:

Jasne, kiedyś było lepiej, bo fora miały większe wzięcie, a FB nie połykał połowy ruchu
w sieci.


Forum jest OK, inna sprawa to inne zabawki dla community. Dobrze wiesz, o czym mowa :D.

Dnia 26.06.2013 o 23:44, Lucas_the_Great napisał:

Ja bym jednak łapek nie załamywał, zresztą nawet nie mam zamiaru... :)


Nie załamuję. Jedna interesująca mnie rzecz jest w stanie dobrym, druga nie jest, ale już mnie nie interesuje, więc płakać z tego powodu nie będę. Choć jednak gorzkie to takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zjadanie wpisów rzeczywiście jest rzeczą, którą warto byłoby się zająć w pierwszej kolejności.

Ta radość, kiedy po 4000 tysiącach słów okienko zamyka się automatycznie, a Ty nic nie możesz z tym zrobić...

Cóż, nauczy mnie to rozumu i przyzwyczai do pisania tekstów w wordzie a nie bezpośrednio na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie wtyczkę od Vilmara.

Ja w ogóle to zastanawiam się nad jedną rzeczą. Kiedyś szaq138, który przez bardzo krótki okres czasu (niestety) zarządzał community przyszedł i zaczął działać na dwa tygodnie rozbudzając community. Dzisiaj gramowe "szychy" przychodzą, zakładają wątki, chcą opinii i życzeń pobożnych, a potem mijają dni, tygodnie, lata i nic się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wszystko o co ''walczyło'' MyGramy. Udoskonalenie gramsajtów, dodanie dodatkowych przycisków pod wpisami, niekoniecznie ''lubię to'', ale coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do udoskonalania GSów to jest światło w tunelu i raczej nie jest ono związane z rozwiązaniem ostatecznym na ich niekorzyść ;)

Co do wtyczki Vilmara - super rzecz. Problem jest taki, że ja tak naprawdę oprócz ogarniania wpisów na głównej stronie to nie używałem tych backupów, a jak myślałem, że mi może zrobił to nie zrobił. Dlatego doszedłem do wniosku, że stary dobry ctrl+c - ctrl+v jest najlepszym rozwiązaniem jak na teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 23:44, Jan_Czarny napisał:

@Lucas_the_Great -> mam nadzieję, że w pięciu się po szczeblach władzy nie
zatrzymasz się tylko na skromnym moderatorze :)


Jakie pięcie się - przecież on spadł z konsula na moderatora. Od razu widać, że to nie jest awans, pewnie dostał ten stołek za karę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować