Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft nie obniży ceny Xboksa One

39 postów w tym temacie

> szkoda ze z wszystkego zrezygnowali :( no nic i tak wygrali juz nowa generacje

serio? "Wygrali" nową generację? Chyba nadal nie widziałeś co Sony pokazało w porównaniu z xboxem który pokazał mało w porównaniu do ps4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie nie będę mieć oporów, żeby kupić sobie Full HD do pokoju, bo niestety poprzednia generacja nie dawała zbyt wiele radości wyświetlając obraz HD Ready, bądź jeszcze gorszy jak w przypadku kilku znanych gier (sic!) :)

Zobaczymy ile będzie w tym prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 20:04, Alfredov napisał:

> szkoda ze z wszystkego zrezygnowali :( no nic i tak wygrali juz nowa generacje


serio? "Wygrali" nową generację? Chyba nadal nie widziałeś co Sony pokazało w porównaniu
z xboxem który pokazał mało w porównaniu do ps4...



Yyyy? Mi chyba też coś uciekło.
Co takiego Sony pokazało?
Obie konsole i usługi wypadają praktycznie identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > szkoda ze z wszystkego zrezygnowali :( no nic i tak wygrali juz nowa generacje
>
> >
> >
> > serio? "Wygrali" nową generację? Chyba nadal nie widziałeś co Sony pokazało w porównaniu
>
> > z xboxem który pokazał mało w porównaniu do ps4...
>
>
> Yyyy? Mi chyba też coś uciekło.
> Co takiego Sony pokazało?
> Obie konsole i usługi wypadają praktycznie identycznie.
odłączyli internet podczas E3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 20:20, Nortic napisał:

odłączyli internet podczas E3?


Wręcz przeciwnie, obejrzałem sobie stream.
Czekam dzielnie za to na różnice miedzy usługami/możliwościami konsol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Microsoft nie obniży ceny Xboksa One"

Niech sobie nie obniżają. Czytając różne serwisy społecznościowe na temat jednej i drugiej konkurencyjnej nowej generacji konsol dla mnie osobiście zwycięzca jest tylko jeden: PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > szkoda ze z wszystkego zrezygnowali :( no nic i tak wygrali juz nowa generacje
>
>
> serio? "Wygrali" nową generację? Chyba nadal nie widziałeś co Sony pokazało w porównaniu
> z xboxem który pokazał mało w porównaniu do ps4...

no własnie bardzo słabo pod ty względem wypadło ps4 doslownie nic nie przyciągnęło mojej uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój wybór również już przesądzony, lecz trochę żałuje. Sony powinno iść w stronę przyszłości i rozwinąć np komendy głosowe chociażby PS4 on i off. Napewno nie jest to jakoś kosmicznie drogie a jednak bardzo cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zejdziecie na chwilę z tematu co lepsze, co wygrało E3, bla bla bla... Dla każdego jest ważniejsze coś innego, coś przez co wybierze tą konsolę, a nie inną.

Ja mam krótkie pytanie. Do X1 dołączany jest w cenie konsoli "nowy" kinect. Czy do PS4 dodają jakiś kontroler ruchu, w ogóle zapowiedzieli jakiegoś ulepszonego move''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 20:51, Jeffero napisał:

Ja mam krótkie pytanie. Do X1 dołączany jest w cenie konsoli "nowy" kinect. Czy do PS4
dodają jakiś kontroler ruchu, w ogóle zapowiedzieli jakiegoś ulepszonego move''a?

Nie, ale "stary" Move będzie działał z PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ps4 lepszy pod względem technicznym i tańszy ? coś jest nie tak...
Pod względem technicznym jest lepszy... na papierku, to już nie różnica jak w x360 i ps3, tutaj zwykły gracz tego nie zobaczy, a droższy jest x1 bo ma kinecta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 20:51, Jeffero napisał:

Ja mam krótkie pytanie. Do X1 dołączany jest w cenie konsoli "nowy" kinect. Czy do PS4
dodają jakiś kontroler ruchu, w ogóle zapowiedzieli jakiegoś ulepszonego move''a?

Kontrolerem ruchu dla PS4 będzie DualShock 4, aby móc się tym w pełni (jak z Move) bawić należy jednak kupić kamerkę Eye za bodajże $60. Koniec końców taki combo PS4 i tak będzie o $40 tańszy niż Xbone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydajnosciowo to jednak spora roznica, wieksza niz w przypadku ps3 i x360. Jakies 40-50%, trudno bedzie to przeoczyc. Podobnie jak fakt, ze z Kinectem czy bez- cena za tej klasy hardware jest mocno dyskusyjna;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> w tej generacji byla jeszcze wieksza roznica ? ktora konsola byla w takim razie lepsza
> ?

PS3 ma lepsze podzespoły, ale podobno trudniej robi się na nią gry, więc graficznie z grami na Xboxa wygladają raczej tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu każdy mówi, że cena jest większa ale nikt nie zwraca uwagi na Kinecta który jest w cenie konsoli.
Obecny Kinect kosztuje 400 zł, a ludzie narzekają na 400 zł różnicy za nowego Kinecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 21:44, Gamer-Fox napisał:

Czemu każdy mówi, że cena jest większa ale nikt nie zwraca uwagi na Kinecta który jest
w cenie konsoli.
Obecny Kinect kosztuje 400 zł, a ludzie narzekają na 400 zł różnicy za nowego Kinecta.


Bo nie każdy chce być uszczęśliwiony na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować