Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy gameplay Watch Dogs od Jimmy`ego Fallona; gra w produkcji już od 5 lat

21 postów w tym temacie

Ale nakręcają hype wokół gry robiąc z niej GTA + Hackowanie
ale tak nie jest ,znajomy miał przyjemność pograć w wersję PC (BETA)
Prowadzenia aut,pojazdów to porażka,bugów ,lagów od cholery
Fragment który mu (jak i innym ludziom) dali według twórców był jednym z lepszych owszem był ogólnie to zalutuje nudą w gierce,idź tam odbierz zadanie,idź zhakuj coś tam ,albo zabij kogoś zrób to jak rambo albo stealth ale.... mało jest misji gdzie mamy wybór większość to rambo style + filmowość z COD-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale nakręcają hype wokół gry robiąc z niej GTA + Hackowanie
> ale tak nie jest ,znajomy miał przyjemność pograć w wersję PC (BETA)
> Prowadzenia aut,pojazdów to porażka,bugów ,lagów od cholery
> Fragment który mu (jak i innym ludziom) dali według twórców był jednym z lepszych owszem
> był ogólnie to zalutuje nudą w gierce,idź tam odbierz zadanie,idź zhakuj coś tam ,albo
> zabij kogoś zrób to jak rambo albo stealth ale.... mało jest misji gdzie mamy wybór większość
> to rambo style + filmowość z COD-a
>

Nie ma to jak ocenianie gry po wersji BETA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam od razu gramy złym lub dobrym... We wcześniejszych GP też nikogo nie zabijał, a mimo tego ledwo wchodzi do sklepu i akurat w TV o nim mówią, następnie koleś nerwowo na niego zerka i wychodzi z telefonem w ręku... Oni nie wiedzą czy ty jesteś zły czy dobry, policja podaje armed and dangerous i oni srając w gacie dzwonią bo taki ich obywatelski obowiązek.

PS: Ganiać gościa autem zamiast zrobić mu headshota lub opony podziurawić zanim odjedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 21:49, Sanders-sama napisał:

A tam od razu gramy złym lub dobrym... We wcześniejszych GP też nikogo nie zabijał, a
mimo tego ledwo wchodzi do sklepu i akurat w TV o nim mówią, następnie koleś nerwowo
na niego zerka i wychodzi z telefonem w ręku... Oni nie wiedzą czy ty jesteś zły czy
dobry, policja podaje armed and dangerous i oni srając w gacie dzwonią bo taki ich obywatelski
obowiązek.

Widocznie był to już zapis gry z jakimiś postępami, doh.

Dnia 20.06.2013 o 21:49, Sanders-sama napisał:

PS: Ganiać gościa autem zamiast zrobić mu headshota lub opony podziurawić zanim odjedzie
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 22:00, Bracio napisał:

Mnie ciekawi czemu w newsie jest napisane, że WD się pojawi na Wii a nie powinno być
Wii U?

Skasowałem U przy robieniu boldów.
Ych, czas na przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 22:07, ww3pl napisał:

Skasowałem U przy robieniu boldów.
Ych, czas na przerwę.


Czas na przerwę czas na kit kat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale nakręcają hype wokół gry robiąc z niej GTA + Hackowanie
> ale tak nie jest ,znajomy miał przyjemność pograć w wersję PC (BETA)
> Prowadzenia aut,pojazdów to porażka,bugów ,lagów od cholery
> Fragment który mu (jak i innym ludziom) dali według twórców był jednym z lepszych owszem
> był ogólnie to zalutuje nudą w gierce,idź tam odbierz zadanie,idź zhakuj coś tam ,albo
> zabij kogoś zrób to jak rambo albo stealth ale.... mało jest misji gdzie mamy wybór większość
> to rambo style + filmowość z COD-a
Czyli sleeping dogs nazwiesz gta w Japonii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ten upał narzeka się teraz na wszystko. Gra wygląda świetnie, już nie gadajcie. Przeszkadza natomiast nachalny marketing i fakt, że non stop ukazują się jakieś nowe gameplaye i inne pierdółki. Ja rozumiem takie budowanie hypu na tydzień przed premierą, ale na parę miesięcy? IMO przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda dobrze,ale przez to nachalne promowanie jej na każdym kroku to mnie nawet nie przekonali do jej kupna.Lepiej Ubisoftowi wychodziło mniej pokazywania materiałów z tej gry,a oni robią na odwrót.Wciskają kolejne galerie,gameplay''e.W kółko to samo pokazują i jeszcze trochę gameplay''ów,a na prawdę ta gra zbrzydnie przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra wygląda dobrze,ale przez to nachalne promowanie jej na każdym kroku to mnie nawet
> nie przekonali do jej kupna.Lepiej Ubisoftowi wychodziło mniej pokazywania materiałów
> z tej gry,a oni robią na odwrót.Wciskają kolejne galerie,gameplay''e.W kółko to samo
> pokazują i jeszcze trochę gameplay''ów,a na prawdę ta gra zbrzydnie przed premierą.
Dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale nakręcają hype wokół gry robiąc z niej GTA + Hackowanie
> ale tak nie jest ,znajomy miał przyjemność pograć w wersję PC (BETA)
> Prowadzenia aut,pojazdów to porażka,bugów ,lagów od cholery
> Fragment który mu (jak i innym ludziom) dali według twórców był jednym z lepszych owszem
> był ogólnie to zalutuje nudą w gierce,idź tam odbierz zadanie,idź zhakuj coś tam ,albo
> zabij kogoś zrób to jak rambo albo stealth ale.... mało jest misji gdzie mamy wybór większość
> to rambo style + filmowość z COD-a
>
Bo GTA to po wyjściu na PC nie miało bugów i zrąbanej optymalizacji -.-'' Nie grałem nigdy w gorzej zoptymalizowaną grę, ale co tam. Żeby było ciekawiej, to nie była żadna wersja alfa czy beta, to była pełna wersja! O GTA też można powiedzieć, że idź/odbierz telefon, odbierz zadanie, zabij i tak w kółko. A, sorka, zapomniałem, że mamy wybór czy iść na randkę czy może jakąś misję wykonać...

A jak będzie z WD to się okaże. Po zeszłorocznym E3 napaliłem się na tą grę, ale czym więcej jej widzę, tym mniej chce mi się w nią zagrać. Jak ktoś napisał, za dużo jej... Z takich gier powinny się pokazać przed premierą góra 2 gameplaye, reszta to jakieś screeny czy trailery, a tutaj już chyba były ze 3 czy 4 gameplaye, a do premiery pewnie jeszcze ze 2 inne puszczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego w pewnym momencie zmienili pada? o.O

Zmieli w momencie kiedy przełączyli się do innego savegama. Pewnie mieli dwie konsole (dev kity?) żeby poszło sprawniej po prostu.

> wszystko pieknie ladnie gdyby nie ten babsztyl :]

Co Ci przeszkadza w tej miłej dla oka pani? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 22:54, s00ny napisał:

Czyli sleeping dogs nazwiesz gta w Japonii?

W Chinach, w gwoli ścisłości :P

>wszystko pieknie ladnie gdyby nie ten babsztyl :]
>
Tak jak przedmówca: Jaki babsztyl?? Zdrowa kobieta i do tego mówi z sensem o grze a do tego bardzo miła dla oka :D

Co do gry to ja to kupię jako pierwszy tytuł gdy już dorobie się PS4 gdyż ciekawie to się zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować