Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PLAY TO PLAY - gratka dla fanów muzyki z gier wideo wkrótce w sprzedaży

19 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wytwórnia HQT Music Group poinformowała, że niebawem na sklepowe półki trafi składanka muzyczna, w której znajdzie się blisko 20 utworów z gier wideo. Część z nich powstała na potrzeby konkretnych tytułów.

Przeczytaj cały tekst "PLAY TO PLAY - gratka dla fanów muzyki z gier wideo wkrótce w sprzedaży" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@FallingStickman - mimo wszystko, spróbuj :-) Ustawiałem tracklistę tak, by właśnie dobrze się słuchało od początku do końca , ale oczywiście wiadomo - każdemu dogodzić się nie da:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o proszę, nawet "newsa" się doprosiliście xd
Świetny pomysł z tą płytka swoja drogą.
Szkoda, że niektórzy robili problemy i zabrakło paru świetnych kawałków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, ale to bardziej listy piosenek ktore wykorzystano w grach niż oryginalne sountracki.
Jakbyście wydali osobne scieżki dźwiękowe np. z Call of Duty albo Assasins Creed to bym się skusił, a tak to trzeba sprowadzać albo z netu załatwiać.

Nie mniej, pomysł na taką składankę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 13:37, Darkstar181 napisał:

Pomysł fajny, ale to bardziej listy piosenek ktore wykorzystano w grach niż oryginalne
sountracki.
Jakbyście wydali osobne scieżki dźwiękowe np. z Call of Duty albo Assasins Creed to bym
się skusił, a tak to trzeba sprowadzać albo z netu załatwiać.

Nie mniej, pomysł na taką składankę dobry.


Hm... no przecież nawet większość utworów z tej płyty pochodzi z soundtracków dedykowanych do gier - utwory z Fez, Orcs of Men, World Of Goo, Jack Orlando, Journey Czy Dead Island - to przecież jest oryginalny soundtrack:-)

Tak czy inaczej, dzięki za komentarz i zainteresowanie tematem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 15:42, piotr_HQT napisał:

> GTA 3: Vice City?
> wtf..?

hmm - a coś się nie zgadza? ;)

Po prostu GTA: Vice City, bez trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham muzykę z gier i filmów, ale płytą nie jestem zainteresowany. Jak ktoś wyżej powiedział, większość pozycji to piosenki, które po prostu zostały umieszczone w grach.
Spodziewałem się raczej składanki utworów skomponowanych na potrzeby poszczególnych tytułów. Jest ich tutaj kilka, ale nieszczególnie przypadły mi do gustu.
Dodatkowo płyta musi być trudna w odbiorze jako całość ze względu na gatunki muzyczne z kompletnie różnych biegunów. Trance, lata 80, orkiestra symfoniczna, elektroniczna.
Wybacz Piotrze, że tak krytycznie się do tego odniosłem, bo sam pomysł jest świetny.
Sugerowałbym jednak pójść w stronę bardziej tematycznych składanek zamiast wrzucać wszystko na jedną płytę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować, że premiera płyty nastąpi już JUTRO - kompilację będziecie mogli kupić m.in. w sklepach sieci Media Markt oraz Saturn, a już za ok. 2 tygodnie, także w EMPIKach. Wierząc w potencjalne zainteresowanie składanką graczy , EMPIK uruchomił możliwość zakupu płyty ONLINE: http://www.empik.com/play-to-play-various-artists,p1076598934,muzyka-p . Jeśli więc chcecie wesprzeć to wydawnictwo, nie pozostaje mi nic innego, jak po prostu zachęcić Was do zakupu wydawnictwa :-)

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie.
Pozdrawiam,
Piotr Baranowski
HQT Music Group

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować