Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Season Pass do Assassin`s Creed IV: Black Flag z dodatkową, grywalną postacią

17 postów w tym temacie

Ubisoft powinien w tym momencie strzelić sobie w łeb. By jakimiś season passami psuć serie. Miejmy nadzieje że ten season pass wprowadzi więcej dodatkowej zawartości niż ten co był w trójce był całkowitą porażką. Nie wprowadzał nic ciekawego, Tyrania króla Waszyngtona była nie dopracowana, graficznie gorsza od podstawki. Zawartość do multiplayer bezużyteczna bo w multi bardzo mało osób grało, przeważnie trzeba czekać ponad 10 minut lub więcej by znalazło grę . Multi powinni sobie darować i zrobić dłuższą zawartość do singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam to gdzieś, niech sobie robią Season Passy i tak zaczekam na wersję z każdym DLC.

Dokładnie :) Ja z serią AC jestem zawsze jeden tytuł do tyłu, tydzień temu kupiłem AC:3 Washington edition za 60zł, po co płacić 120zł za gre w dniu premiery i następne 120 za pass jak po 6 miesiącach można mieć wszystko za 60zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku nie podoba mi się osadzenie tej części w złotej erze piractwa.Jestem ciekaw co z tego wyjdzie,grę kupie dla zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy poczekac za 70 zł kupiłem assassins cred 3 edycja waszyngton wszystkie dodatki gratis he he nie warto kupywac w dniu premiery zwłaszcza produkcji Ubisoft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż także nie kupię premierówki Assasin`s Creed IV. Spokojnie poczekam na wydanie kompletne z dołączonym season passem, podobnie jak to miało miejsce w przypadku Assasin`s Creed III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupuję EB, bo lubię figurki, ale jak tak dalej pójdzie to oleję to i będę kupował wersje ze wszystkim po pół roku. Choć nie wiem, bo zazwyczaj mało mnie interesują dodatkowe fabuły AC. Jak zaś wyskoczą z spirytualnymi niedźwiedziami, wilkami, itp. to spoko, odpuszczę sobie ich wymysły. No i przynajmniej robią cos nowego, a nie jak EA wycinają z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 21:15, Feallan napisał:

100 dolanów będą kasować za pełną grę xD

Nie. Zauważ,że to z adewale to na pewno nie wycięte, wiec dodatek, tak jak kiedyś pudełkowe. HoMM II z Armagedons Blade i tym drugim też kosztowało sporo. Choć mniej niż 200 zł. Jasne, ze Kwadrylogia Hitmana z instrukcjami i poradnikami kiedyś kosztowała 100 zł, ale kiedyś nowe gry ogólnie były o jakieś 50% tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować