Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszyły zamówienia przedpremierowe na Total War: Rome 2 w sklepie gram.pl. Darmowe DLC jako bonus!

32 postów w tym temacie

gram.pl

Od dziś w sklepie gram.pl możecie składać zamówienia na Total War: Rome 2 w Edycji Kolekcjonerskiej. Do każdego pre-ordera, a więc również wersji standardowej, dodajemy DLC Pakiet Kultur Państw Greckich.

Przeczytaj cały tekst "Ruszyły zamówienia przedpremierowe na Total War: Rome 2 - Edycja Kolekcjonerska w sklepie gram.pl. Darmowe DLC jako bonus!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

170 zł jako cena sugerowana za podstawkę?!

Za Shoguna 2 w edycji specjalnej zapłaciłem 30 zł mniej! Już żałuję, że CDP sobie olał dystrybucję gier, brak konkurencji zawsze źle działa na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, ruszyły zamówienia... Miałem preordera chyba od miesiąca i dostałem dzisiaj maila "sorry podwyższyliśmy cenę o 40 zł".

Trudno, kupię gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 20:13, Smooqu napisał:

170 zł jako cena sugerowana za podstawkę?!

Za Shoguna 2 w edycji specjalnej zapłaciłem 30 zł mniej! Już żałuję, że CDP sobie olał
dystrybucję gier, brak konkurencji zawsze źle działa na rynek.


Jeszcze chwila, a nawet Polakom będzie się opłacało bardziej kupować nowe gry w dystrybucji cyfrowej (moze nie na Steamie, bardziej o GMG myślę) niż w skklepie czy bezpośrednio od dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamówionego pre-ordera, ale też cena była znacznie lepsza :D Za 140 zł na pewno nie kupię! Sorry gram.pl, jesteście zbyt drodzy jak na to co oferujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 21:06, Lezorat napisał:

Dlaczego tak nagle mocno wzrosła cena i to aż tyle ???????


Bo w końcu pojawił sie oficjalnie polski dystrybutor i taką ustalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 21:25, tymeks napisał:

500zł za EK?! Coś tu jest nie tak....Strasznie wysoko się cenią....


Było to do przewidzenia. Mamy zachodnie ceny, ale nie zachodnie zarobki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shoguna kupiłem za 159zł z tego co pamiętam, wiec wydać 139zł na rome2 to naprawdę niezła cena. Nie wiem, może jestem przyzwyczajony do cen konsolowych - swoja droga 139zł jak na grę która dostarczy 300-400h rozrywki to naprawdę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na angielskim steamie kosztuje 29.99 funtów, jak doliczyć do tej tutaj koszt wysyłki to wychodzi taniej pre-order na steamie, do czego to doszło...panom z cenegi kolejny raz podziękuję, wolę na spokojnie sobie grać od pierwszej minuty po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pięknie. Ja tu sobie już odłożyłem 300 na EK a tutaj 500 no po prostu nie wieżę. Rozumiem że jakaś duża figurka(jak w przypadku głowy Geralta), droższy sprzęt jak noktowizor, helikopter(CoD) - nie wiem co mogło być bod klimat rzymski, ale nawet mała armia przyzwoitych figurek modelarskich bardziej by ucieszyła niż katapulta za 500 zł. Mam nadzieję że ta cena się nie obniży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 22:30, Nalc0r napisał:

Shoguna kupiłem za 159zł z tego co pamiętam,


To kolekcjonerkę chyba, bo nawet special edition z Hattori jako dodatkiem można było za 119 złapać. Ja co prawda na Shoguna 2 wydałem 150, ale dostałem wtedy równowartosć 15$ na gamersgate, co pozwoliło mi dorzucić sobie Magickę (jakiś tydzień czy dwa po premierze, jak za 40 zł chodziła). I jeszcze na Alexandra (drugi dodatek do pierwszego Rome) zostało.

Dnia 21.06.2013 o 22:30, Nalc0r napisał:

wiec wydać 139zł na rome2 to naprawdę niezła
cena.


Nie przeczę, ale jednak wyżej jak Shogun 2 + pokazuje niebezpieczny trend wracania do gier za 150-160 zł. Czyli do lat 90. Z drugiej strony pewnie jakby cena miała być niższa to by były cyrki z blokadą regionalną i "nasz" Rome 2 byłby dla Steama inną grą niz dla reszty świata. No ale znowu - Shogun 2 był tańszy, też przypisywany do Steama (ze wszelkimi opcjami, w tym zmianą języka) i żadnych problemów nie było...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się nie podoba trend odblokowywania czegoś co powinno być za darmo, po prostu śmieszne jest w/g mnie możliwość dokupywania frakcji abyśmy mogli nimi zagrać, szkoda że nie jest już jak w Medku 2 gdzie wystarczyło zmienić coś w kodzie i wszystkie frakcje odblokowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> mi się nie podoba trend odblokowywania czegoś co powinno być za darmo, po prostu śmieszne
> jest w/g mnie możliwość dokupywania frakcji abyśmy mogli nimi zagrać, szkoda że nie jest
> już jak w Medku 2 gdzie wystarczyło zmienić coś w kodzie i wszystkie frakcje odblokowane
> :)

Bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować