Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwie darmowe gry co miesiąc dla abonentów Xbox Live Gold

23 postów w tym temacie

> Mam nadzieję, że od początku następnego roku taka akcja obejmie Xbox One.
Nie licz na to...Prędzej jak wyjdzie nowy model XBXA (po XBOXIE ONE) to wtedy będą wprowadzać coś takiego na XB ONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 21:39, oxygar napisał:

Ale przecież nie będzie ich tyle na starcie, by można było dawac je za darmo.

Sony daje gry indie, więc Microsoft też mógłby... oh wait.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ale przecież nie będzie ich tyle na starcie, by można było dawac je za darmo.
> Sony daje gry indie, więc Microsoft też mógłby... oh wait.
DriveClub to gra indie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 21:46, Patrol411 napisał:

> > Ale przecież nie będzie ich tyle na starcie, by można było dawac je za darmo.
> Sony daje gry indie, więc Microsoft też mógłby... oh wait.
DriveClub to gra indie ?

Drive Club PS Plus Edition to niepełna wersja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, może od połowy następnego roku, żeby gier się trochę nazbierało. Wtedy ceny hitów z października i listopada tego roku powinny spaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda tylko, że na mojej konsoli nie da się tego pobrać...
Sprawdź czy wszystko masz polskie - musi się zgadzać region konta z lokalizacja konsoli, czyli jeżeli konto masz UK, to kombinuj, kto z UK "kupi" za Ciebie Fable 3, albo skorzystaj z linku i wracaj z kontem do Polski: https://live.xbox.com/pl-PL/AccountMigration

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Będzie można ją pobrać tylko przez określony czas, a zatem korzystajcie z okazji, która się nadarza i zachowajcie te gry bez względu na wszystko."

Zaraz, to nie będzie jak w PS Plus, że limitowany czas na kupno, a potem pobieraj, kiedy tylko zechcesz? Jeśli tak, to fail :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że od 1 lipca do 16 lipca dacie na swoim koncie, chociaż do kolejki pobierania i macie je przypisane na stałe do konta. Nawet jeśli golda nie będziecie mieć to w te gry, które pobraliście do tej pory będziecie mogli dalej grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Szkoda tylko, że na mojej konsoli nie da się tego pobrać...
> Sprawdź czy wszystko masz polskie - musi się zgadzać region konta z lokalizacja konsoli,
> czyli jeżeli konto masz UK, to kombinuj, kto z UK "kupi" za Ciebie Fable 3, albo skorzystaj
> z linku i wracaj z kontem do Polski: https://live.xbox.com/pl-PL/AccountMigration
>

Miałem wszystko zgodne. Teraz nawet zmieniłem region na niemiecki bo pomyślałem, że może w Polsce ta usługa nie jest dostępna, ale dalej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 08:45, hubert1484 napisał:


Miałem wszystko zgodne. Teraz nawet zmieniłem region na niemiecki bo pomyślałem, że może
w Polsce ta usługa nie jest dostępna, ale dalej nic.


W Polsce usługa z pewnością jest dostępna. Byłem w Austrii gdy Fable 3 pojawiło się za darmo - nie mogłem nic zrobić dopóki nie wróciłem do Polski. Z polskiego internetu poszło bezproblemowo. Polskie konto, polski internet. Skoro zmieniłeś region Live na niemiecki, to powinieneś się teraz podłączyć pod niemiecki internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
> > Miałem wszystko zgodne. Teraz nawet zmieniłem region na niemiecki bo pomyślałem,
> że może
> > w Polsce ta usługa nie jest dostępna, ale dalej nic.
>
> W Polsce usługa z pewnością jest dostępna. Byłem w Austrii gdy Fable 3 pojawiło się za
> darmo - nie mogłem nic zrobić dopóki nie wróciłem do Polski. Z polskiego internetu poszło
> bezproblemowo. Polskie konto, polski internet. Skoro zmieniłeś region Live na niemiecki,
> to powinieneś się teraz podłączyć pod niemiecki internet :)

Ale zanim zmieniłem region też nie działało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować