Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titanfall bez kampanii dla jednego gracza, bo "niewielu takowe kończy"

86 postów w tym temacie

Problem z wypowiedzią tego pana jest taki, że nie ma za bardzo z czym to porównać.
Bo przydałyby się porządne badania jak to jest w tym przypadku z multi. To znaczy, skoro kampania Call of Duty trwa jakieś 5h. To ilu ludzi z pośród tych, którzy zakupili na przykład Black Ops 2 przegrało w multi te 5h. Ciekawy jestem tego porównania, bo sam zagrałem jakieś 20 minut (w multi) i odbiłem się od tej gry zanim rozwinęła skrzydła - nie chce tu oceniać czy gra jest dobra czy zła - mnie nie przekonała. Chodzi mi tylko o to, że tak to już jest, że wielokrotnie wydajemy pieniądze na gry, których nie przechodzimy, nie dlatego, że nam się nie chce grać w singla, ale dlatego że tak jest zbudowany system konsumencki i jakiś produkt (niekoniecznie gra) jest przez nas zakupiony i... tyle. Stąd potem liczby, że 30% kończy grę itd. Gdyby tak policzyć ile osób wypisuje karty w rocznych terminarzach (zeszytowych kalendarzach) w ilu procentach wykorzystuje toster, czy jak się ma ilość stojących na półce kubków do wypijanej z nich kawy itp. to dojdziemy do wniosku że z mało której rzeczy korzystamy tak w 80%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 21:14, Demagol napisał:

MGS ma gameplay chyba dobry, Walking Dead zaś to relatywnie nowy tytuł, poczekaj kilka
lat.


Może czwarta część, poprzednie z fixed kamerą były spaprane, jeszcze te udzwnione sterowanie z analogowymi przyciskami... Tak czy siak, są gry w których rozgrywka jest drugorządna tj. te bardziej fabularne RPG czy gry przygodowe (i inne oparte na fabule)(Nie powiedziałbym, żeby rozgrywka w takim Monkey Island była porywająca, a wszyscy tą grę pamiętają, sam pamiętam te męczarnie z dziwnym interfejsem, który w następnych przygodówkach został uproszczony) i te gdzie istotna jest rozgrywka jak gry multiplayer czy np. platformówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej stawiają sprawę jasno, że to gra nie dla mnie, a nie próbują mamić cienkim singlem "na 10-15 godzin". ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W EA jednak ciągle nie ogarniają.
Gra fajna, ale raz że tylko xbox, dwa tylko multi, a trzy, że (chociaż setting fajny) futurystyczna strzelanka nie ma żadnych szans ze współczesną, czy drugowojenną. Wniosek: ciężkie smary od nowego CoDa.

No ale EA chyba już przywykło do przyjmowania.Co roku słyszymy jak to nowy BF, czy inny tytuł nawiąże walkę z Activision i co roku wyniki sprzedaży ośmieszają te teorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 09:10, naczelnyk napisał:

W EA jednak ciągle nie ogarniają.
Gra fajna, ale raz że tylko xbox

Nope, gra ukaże się także na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować