Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Settlers II - w 3D na dziesiąte urodziny gry!

162 postów w tym temacie

To się nazywa presja rynku i fanów :-)

Pewnie V część nie była takim sukcesem (w końcu zmieniono całą filozofię rozgrywki), jak zakładano, więc teraz mamy powrót do korzeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo się cieszę po tylu latach taki wieelki powrót! :))
Mam ogromną nadzieję a jak wiadomo nadzieja umiera ostatnia ;), że tą gre wyda firma CDPROJEKT :))
Wkońcu taki tytuł zasługuje na najlepszego wydawce gier komputerowych nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością musze stwierdzięc, że jakoś nie widzę wiadomości na temat wydania przez CDProjekt tej gry w Polsce. Mam jednak nadzieję, że skoro Ubisoft -> to w Polsce grę wyda CDProjekt.

Chętnie kupię to wydanie.

Serię znam od pierwszej częsci jeszcze z czasów Amigi 500... Gra na 3 dyskietkach, w intro rycerz jadący na koniu... gra perfekcyjna pod każdym wględem, rewolucja i rewelacja w dziedzinie gier strategicznych (ekonomicznych) w tamtych czasach. Później PC i druga część gry - boska grafika, choć gra trochę przycinała na moim zabytkowym sprzęcie. Trzecia część to już sporo zmian, ale wciąż strategia i ekonomia w jednym. Czwarta część poszła już trochę w kierunku ilościowym...*

(* uwaga, wszystkie ochy, echy i achy są związane rocznikowo z datą wydania gry)

a dalej to już nic nie ma. Nie ma, bo The Settlers: Heritage of Kings i dodatki to już zupełnie inna historia.

A jednak The Settlers II: NG to powrót do najwspanialszych chwil spędzonych przy PC!!!*

(* chociaż dla mnie i tak ze względów sentymentalnych wzorem pozostanie The Settlers)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 18:56, Budyn napisał:

Ciekawe kto wyda i jaka będzie suma. Powinno wyjść od razu w XKN, bo nikt by raczej za 100
złotych nie kupił.

Pomarzyć zawsze można, trzeba będzie poczekać 2-3 lata żeby sobie zagrać
trzeba przyznać że wygląda fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 18:56, Budyn napisał:

Ciekawe kto wyda i jaka będzie suma. Powinno wyjść od razu w XKN, bo nikt by raczej za 100
złotych nie kupił.


Mam nadzieję, że CDProjekt, a cena będzie na poziomie 49,90 złotych (34,90 złotych + 15 wPLN).

Mam jednak nadzieję, że nie będzie to XKN!!! Ja chcę piękne wydanie na miarę tej gry, nawet gdyby miało kosztować 99,90 złotych (69,90 złotych + 30 wPLN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w mordeczke! Cuż za cudowna wiadomość ^___^ Normalnie nie moge sie doczekać, Settlers II to jest epopeja normalnie. Tylko kiedy kiedy KIEEEDY ?!?! :D Jedna z pierwszych gier jakich grałem, jescze kiedy miałem Amige ^^ CDP informujcie na bieżąco jo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A będąc bardziej szczerym to napisze tak, że będą napewno mi sie bardziej podobać i będę gierzył w II niż w Dziedzictwo Królów które w moim przekonaniu jest totalna porażką odbiegającą zupełnie od podstaw/silniku The Settlers, przemienione na ala Age of Empires.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SUPER. Na coś takiego właśnie czekałem. Z tego co widać na pierwszym screenie widać coś jakby flagi na drogach, a same drogi równo poukładane, aż za równo jak na settlersów z ostatnich lat. Niemoge się doczekać znów tych nieprzespanych nocy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać! The Settlers II to była moja pierwsza strategia :-D Jak tylko usłyszałem o remake''u aż sobie zainstalowałem :-D Łezka się w oku kręci... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No troszkę sie CDproject z tym news-em spóźnił, troszke znaczy jakieś 3 miesiąc temu już o tym byłó wiadomo.

PS.: Mam nadzieje że CDProject będzie miał te Settlersy w swpim plnie wydawniczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować