Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Crew ma 10 tys. km dróg

14 postów w tym temacie

> Tak duża przestrzeń otwiera niedostępne wcześniej możliwości związane z rozgrywką
> - oznajmia.
>

>
> O, rly ? http://en.wikipedia.org/wiki/Fuel_%282009_video_game%29

W Fuel Masz świat 14km^2, tu masz 10 km samych dróg, bez doliczenia offroadu, więc świat w the Crew będzie zdecydowanie większy. W Fuel nie było muti wykorzystującego tego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 12:48, Garetto napisał:

W Fuel Masz świat 14km^2, tu masz 10 km samych dróg, bez doliczenia offroadu, więc świat
w the Crew będzie zdecydowanie większy. W Fuel nie było muti wykorzystującego tego świata

14km^2 -vs- 10km dróg... Ale oczywiście policzyłeś sobie jak długa jest sama obwodnica obszaru 14km^2 ?

Oczywiście teren w Fuel był jaki był - jak na owy czas i tak całkiem ok, choć dzisiaj to już kompletnie by nie przeszło. Nie zmienia to jednak faktu, że powierzchniowo było tego dużo. Nie wiem skąd ta liczba 14km^2, ale wydaje mi się, że było tego zdecydowanie więcej, a grę ukończyłem zaliczając calaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 13:10, CharonPL napisał:

Nie wiem skąd ta liczba 14km^2, ale wydaje mi się, że było tego zdecydowanie
więcej, a grę ukończyłem zaliczając calaka.

Było zdecydowanie więcej, tak z tysiąc razy ;) 14 tysięcy km^2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I do komentarzy powyżej nie 10 km dróg a 10 TYSIECY km dróg
> Robi spora roznice :D

Tak wiem mój błąd nie dodałem tysięcy, przyznaje sie bez bicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 16:07, Garetto napisał:

> I do komentarzy powyżej nie 10 km dróg a 10 TYSIECY km dróg
> Robi spora roznice :D

Tak wiem mój błąd nie dodałem tysięcy, przyznaje sie bez bicia


Spoko, ja łyknąłem za Tobą jak pelikan ;D Oj tam, tysiąc razy mniej czy więcej, phi ;D

No właśnie, tak jak Dared00 skorygował, 14 tysi to już mi pasuje :) FUEL okazał się grą przeciętnie/dobrą. To faktycznie była taka mocna 6/10, ale jako taka gierka dawała kupę radochy. Człowiek nie oczekiwał cudów, brał motor i gnał ;] Jakieś questy przedłużyły jej życie. The Crew również biorę na celownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam FUEL był świetny, czasem nudny, ale jak się włączyło dobry rock bądź rap i przemierzało te wszystkie tereny denerwując się jak padłeś na ostatniej prostej po godzinie jazdy to była dopiero zabawa i klawiatura w monitorze ! :)

Co do The Crew, chętnie pogram, zawsze lubiłem gry tego typu, choćby Test Drive Unlimited, który nie był aż taki zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować