Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Smartglass w Dead Rising 3 jest opcjonalny, ale...

12 postów w tym temacie

"W dzisiejszych czasach prawie wszyscy mamy tablety albo smartfony"
No ja nie mam ani tego ani tego,bo mam dobry telefon od 5 lat i dopóki się nie zepsuje to nie mam zamiaru kupować nowego ;). A w kupnie tabletu nie widzę jakoś sensu.Bo szczerze ja nie potrzebuję go nigdzie,a tym bardziej jest zbędny dla mnie w grach i nie wiem,co odwaliło im z upychaniem smartglassa w niektórych grach.Zresztą jak kto woli ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W dzisiejszych czasach prawie wszyscy mamy tablety albo smartfony"

Tak, mamy. Tylko czy ktoś pomyślał, że może ja nie chcę się w to bawić i używać telefonu w trakcie grania w grę na padzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "W dzisiejszych czasach prawie wszyscy mamy tablety albo smartfony"
> No ja nie mam ani tego ani tego,bo mam dobry telefon od 5 lat i dopóki się nie zepsuje
> to nie mam zamiaru kupować nowego ;)


I ja! Mam od ośmiu (bodajże) lat swoją Nokię 3110c, telefon niezniszczalny, niezatapialny, nie trzeba mu prądu do działania, a nie widzę sensu w kupowaniu sobie nowego ŚRODKA TELEKOMUNIKACJI, który służy głównie do grania... Brak w tym logiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do grającego zadzwoni postać zlecająca misje tylko jeśli korzysta ze Smartglass. Jeśli z niego korzysta, nie zadzwoni, co oznacza, że nie dostanie dostępu do tych misji.

To w końcu jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, że będą chcieli najpewniej wszędzie wepchnąć tego SmartGlassa. Najpierw mało inwazyjnie, a później stanie się to integralną częścią każdej gry(np. hakowanie w Batmanie za pomocą smartfona zamiast tego urządzonka z gry).

Mam smartfona na androidzie, wiem że można go sobie na niego pobrać. Niestety mam smartfona, który ma wsparcie tylko do wersji 2.3.6, a tutaj wymagane jest przynajmniej 4.0, więc nie widzi mi się kupowanie dodatkowo smartfona, bądź tablet z andkiem 4.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Do grającego zadzwoni postać zlecająca misje tylko jeśli korzysta ze Smartglass. Jeśli
> z niego korzysta, nie zadzwoni, co oznacza, że nie dostanie dostępu do tych misji.
>
> To w końcu jak?

Wcięło "nie". Już poprawione. Dzięki za czujność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila, moment! Jeżeli zleceniodawca do nas zadzwoni to oznacza, że będzie mu nabijać kasę na komórkę bo dzwoni np. do Orange, a jeśli zleceniodawca jest fikcyjny to o zgrozo będzie nam pobierać kasę z konta za telefon do nas samych! AAAAAAA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupi pomysł, ale w końcu Microsoft też musiał coś zrobić (PS4 może przecież podłączyć PSVitę, aby wykorzystywać dwa ekrany).
Co nie zmienia faktu, że akurat mi nie podoba się, że chcą wyciągnąć od gracza kolejną kasę, na jakiś telefon, bo tylko taki model łączy się z X1. Zresztą to też będzie zabawne, jak MS będzie chciało wypuścić nowy telefon, bo pewnie będą problemy z łączeniem się między konsolą, a "zabaweczką" (co nowy system muszą coś usprawnić).
W kwestii Dead Rising 3 mam nadzieje, że ten exluziw jest tymczasowy i w końcu dotrze również na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować