Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Empires wkrótce na iOS, Android i Windows Phone

7 postów w tym temacie

A, gdzie czwarta cześć? Co mi po wersji na urządzenia mobilne jak chcę pełnoprawną czwórkę na PC. Ile można czekać? Od trójki minęło 7 lat. I co? I nic. Chyba ludzie chcą klasyki takiej jak AoE, bo jak, inaczej wytłumaczyć popularność dwójki w wersji HD. Czy ludzie w Redmond nie zdają sobie z tego sprawy. Przecież sukces Starcrafta II pokazuje, że dobry RTS, może we współczesnej sytuacji osiągnąć sukces finansowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem AoE, zwłaszcza II, grałem we wszystkie pozostałe i najlepsza była dwójka, dwuwymiarowa gra, bez 3D, to samo co w AoE, a dodatkowo lepsze rozwiązania, dużo ulepszeń. Gra super, do dziś ją odpalam. To była jedna z pierwszych gier które kupiłem, wydałem na nią z 200 zyla, była po angielsku i jedyną atrakcją był poradnik, teraz to nie do pomyslenia, ale kiedyś tak było. Nie żałuje jednak ani złotówki wydanej na nią, ani potem na Edycje Kolekcjonerska ze wszystkimi grami z serii, a potem jeszcze na AoM i AoE3. Mega gra! Już takich nie robią, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakże znamienne jest, że gra należąca do marki Microsoftu najpierw ma zostać wydana na systemy operacyjne firm Apple i Google, a dopiero na samym końcu na OS samego Microsoftu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się iPAd jakiś ale na telefonie też dam radę. Szkoda, że będzie free to play - wolałbym zapłacić te 20 - 30zł i mieć całą grę niż "darmową" z mikropłatnościami, bez których nie da się nic wygrać ;P.
Co do wersji HD - marzy mi się Dune 2 HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować