Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czym jest Neverwinter? - wideo w polskiej wersji językowej

25 postów w tym temacie

Mnie tylko bolą micro-płatności. Wolałbym zapłacić abo raz na miesiąc i mieć dostęp do full-contentu , niż zastanawiać się na co wydawać zakupione punkty. Gra jest bardzo fajna, niestety komentarze ludzi są jednoznaczne Pay2Win, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takimi wypowiedziami tylko udowadniasz, że stałeś się fanbojkiem tej gry.

Także dla ciebie proponuję wrzucenie na luz i wpierw udowodnienie komuś, że czegoś nie wie/nie robił, ponieważ zaczynasz próbować zakładać co po niektórym cenzurę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Odpowiadam na pytanie zawarte w temacie- kolejnym dretwym, sztampowym, nikomu niepotrzebnym
>
> > gniotowatym MMO, lecacym na znanej licencji.
>
> Mało wiesz, więc po co się wypowaiadasz. Klimat Neverwinter Nights wylewa się w tej grze,
> gdzie się tylko nie spojrzy - poczynając od lokacji, poprzez udźwiękowienie a kończąc
> na zadaniach. No ale co Ty możesz wiedzieć na ten temat...


Hahahah wez mnie nie oslabiaj, kolejne generyczne do wyrzygania fantasy i klepanie stworkow. Neverwinter nights to swoja droga tez byla niezla porazka Biowara. Jedynie dodatek do dwojki daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 08:22, Cygi napisał:

Takimi wypowiedziami tylko udowadniasz, że stałeś się fanbojkiem tej gry.


Tobi ową formułką sypie nie tylko tutaj, ale i na innych forach. Absolutnie ma się czym przejmować, on uważa, że gra jest świetna - jego prawo. Dla mnie to również kolejny gniot, tyle, że z fajnym systemem foundry, co powinno się zadomowić na stałe w tego typu grach. A zamieszanie z bugami to już inna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować