Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Enidust - polski projekt, który może okazać się przełomowy dla gatunku MMORPG - zobacz wideo

47 postów w tym temacie

Wyjdzie knot. Juz widze problem z pewnymi rozwiazaniami w pierwszym zdaniu. Rozwijac dowolne umiejetnosci a w razie czego reset i rozdysponowac... . No to ludki rozwijac beda najszybsze skille i najtansze, pozniej reset i wladuja pkt w najbardziej przydatne ale np ciezkie do wylevelowania.

Mysle, ze to bedzie kolejny flop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ambitne chociaż może i nie takie trudne do zbudowania jakby się mogło wydawać, skoro to gracze mają ogarnać i tak naprawę zbudować świat to twórcy musza zrobić tylko solidny szkic a resztę musi załatwić naprawdę dobry PR żeby ludzi zaciągnąć do ich produkcji niech budują ten świat. Jak mi ktoś opowiadał po raz pierwszy o EVE to się szczerze dziwiłem, że coś takiego udało się stworzyć i że działa. Jeżeli ENIDUST "zaskoczy" na starcie to wróżę powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co to nastepca skyrima faktycznie calkiem calkiem by ta gra wygladala 10 lat temu jak
> na pc klocka

Gdyby powstała taka gra jak Enidust to Skyrim by się nie umywał do niej. Bo z tego co mi wiadomo to w Skyrimie nie można byc władcą, budowac domu cegła po cegle, nie ma też takiego craftingu jak tutaj ma podobno byc...Chyba, że masz na myśli jakieś mody? Ale to ciężkie do zrealizowania moim zdaniem zwłaszcza jak na takie studio, to i tak życzę im powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe studio może nie uporać się z tak rozbudowanym projektem, część założeń, choć bez wątpienia świetnych pewnie nigdy nie ujrzy światła dziennego. Trzymam kciuki, jednak znaczna grupa fanów MMO w settingu fantasy - nie oszukujmy się - woli dość prostą schematyczną rozgrywkę, gdzie śmierć, czy strata przedmiotów to fanaberia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 12:47, bangbangbang21 napisał:

" Czy jakieś MMO zbije z tronu MMO WoW''a?"
Zrobiło to GW2 bo WOW od WoTLK gówno prezentuje sobą i stacza się w dół


To GW2 jeszcze w ogole zyje? :)
Jesli WoW gowno prezentuje, to GW2 .... no coz, nie bede sie znizal do Twojego poziomu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 12:47, bangbangbang21 napisał:

/ciach/

Ubawiłeś mnie setnie: dream more. :P

A co do samych założeń: utopia - a ta jak wiadomo nie może istnieć... a szkoda. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Co to nastepca skyrima faktycznie calkiem calkiem by ta gra wygladala 10 lat temu
> jak
> > na pc klocka
>
> Gdyby powstała taka gra jak Enidust to Skyrim by się nie umywał do niej. Bo z tego co
> mi wiadomo to w Skyrimie nie można byc władcą, budowac domu cegła po cegle, nie ma też
> takiego craftingu jak tutaj ma podobno byc...Chyba, że masz na myśli jakieś mody? Ale
> to ciężkie do zrealizowania moim zdaniem zwłaszcza jak na takie studio, to i tak życzę
> im powodzenia.
>

Wszystko to jest w grze obecnej na rynku od ~14 lat- Ultima Online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 12:49, TigerXP napisał:

> " Czy jakieś MMO zbije z tronu MMO WoW''a?"
> Zrobiło to GW2 bo WOW od WoTLK gówno prezentuje sobą i stacza się w dół

To GW2 jeszcze w ogole zyje? :)
Jesli WoW gowno prezentuje, to GW2 .... no coz, nie bede sie znizal do Twojego poziomu
:)


Zyje i ma sie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 18:06, Alehor napisał:

Jeśli gra wyjdzie to powinna być wydawana w wersji pudełkowej z Oculus Rift i aparaturą
podtrzymującą życie


Przykro mi Twój prowadzony przez pół roku wojownik dostał zakażenia i za tydzień wyzionie ducha - dzięki za grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwieksza szydera w tym temacie polega na tym, ze gdyby to nie byla polska gra to pojawililyby sie ze 3 komentarze moze i wszystkie bylyby w stylu "ale to slabe". Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować