Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Enidust - polski projekt, który może okazać się przełomowy dla gatunku MMORPG - zobacz wideo

47 postów w tym temacie

> Najwieksza szydera w tym temacie polega na tym, ze gdyby to nie byla polska gra to pojawililyby
> sie ze 3 komentarze moze i wszystkie bylyby w stylu "ale to slabe". Heh.
Największa szydera to to, że jesteś jedynym który poruszył wątek polskiego pochodzenia twórców i od razu zaczynasz zwalczać "demony polskiego patriotyzmu" Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale przez to wlasnie ze sa z Polski to jest tu tyle komentarzy, obczaj sobie zapowiedzi jakichs niszowych gier zza granicy- po 2-3 komentarze i pustka, albo kolo 10 i narzekanie ze slabizna.
Zle im nie zycze ani nic, niech odnosza sukces, polskich dobrych gier wciaz malo, problem w tym ze ani nie wyglada to rewelacyjnie, ani nie maja jakiejs duzej ekipy zeby zrobic ambitny projekt o jakim mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwalmy pana i podawajmy amunicje! Nie sadzilem ze do tego kiedys dojdzie, ale bije sie w piers i przyznaje, w tym momencie zgadzam sie z Harunia.
Gdyby nie to ze gra jest ojczystego pochodzenia bysmy mieli tutaj albo pustki, albo wysyp hejtu na tworcow ze za duzo ostatnio na sloneczku przebywaja. Nie ma sie co oszukiwac, w tym i w wielu innych przypadkow (wiesiek) dajemy grze fory tylko dlatego ze jest rodzimej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 15:14, Kahetabi napisał:

[m]


Gram.pl nie jest tablicą reklamową, konto założone w celach reklamowych zatem BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apetyt rośnie w miarę jedzenia: na im więcej gra pozwoli tym więcej będzie narzekania, ze czegoś brak ;)
EDIT Ciekawe co po roku się dzieje z tym projektem.
BTW O temat odkopany, to ja się zmywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Boże, czyżbyś usłyszał moje modły? D:
I moje, nareszcie MMORPG w które będę mógł grać. Gra w której możesz umrzeć(czego mi wlasnie w MMORPG najbardziej brakuje nie samego umierania ale konsekwencji za śmierć) jak i to że nie będzie liczył się lv a skill(skille powinny być tylko dodatkową pomocą) no i własne doświadczenie.Ja na przykład gram już prawie 2 lata(z dużymi przerwami) w M&B i dopiero kilka miesięcy temu opanowałem walkę na bardzo dobrym poziomie.Czekam na grę z niecierpliwością i życzę powodzenia bo zrobienie takiej gry do łatwych nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować