Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź nowej gry Codemasters już jutro. Powrót do korzeni serii Colin McRae Rally?

29 postów w tym temacie

Jak to!? Rajdówka od Codemasters bez Kena Blocka i Przyjaciół?! Nie może być! A jeżeli może to i tak pewnie coś głupiego wcisną, jak nic... Ale się zobaczy. W wolnej chwili potrzymam kciuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jakby zrobili Colina 2.0 na sliniku Dirta to byłoby super :D Choć ja tam najwięcej czasu spędziłem jednak przy 4.0. Tak czy inaczej każdy powrót w stronę rajdów jest jak najbardziej super. Szkoda tylko, że Codies nie wezmą pod swoje skrzydła serii WRC ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Colin 2 był ostatnią dobrą grą rajdową od codemasters. Więc tak, dawajcie hadeka!


No nie przesadzajmy, 04 też był całkiem dobry. Nawet 2005 było grywalne. Wszystko zaczęło się psuć od dirtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? DiRT pierwszy był jak najbardziej dobry, był podobny do Colina 2005 i dodawał całkiem sporo nowych rzeczy. Dwójka już zaczęła to powoli psuć z pójściem w kierunku X Games, co tez złe nie jest - Rally Cross na X Games super się ogląda, tak samo i gra w takiej otoczce. Ale nie nazwałbym nowej części Colinem McRae, bo od śmierci Latającego Szkota postanowiono nie wracać do tej nazwy. Dlatego jeżeli już coś będzie to będzie to DiRT 4 albo właśnie Colin McRae Rally 2 HD, co jest bardziej prawdopodobne z grafiki. Choć też może być tak, że charakterystyczny Ford Focus z dwójki pojawi się nowym DiRT pod kątem jakiejś rocznicy lub czegoś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co bym bardzo chciał zobaczyć? Nowy Colin, ale taki prawdziwy - rajdy po bezdrożach, śniegu, piachu, błocie itp... Taki ot powrót do korzeni. Colin się skończył na 2005 i potem to już nie to samo... wyścigi torowe zabiły całkowicie tą grę... Czekam na powrót do korzeni :D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się boję, że może to być produkcja na urządzenia mobilne. „Trwają prace nad nową rzeczą, która zostanie przedstawiona jutro. Przyniesie ze sobą masę wspomnień.” Na prawdę mogliby zrobić Colina 2 lub nawet jedynkę na PCty i konsole nowej generacji. Plus samochody z tamtych czasów obok nowych rajdówek. Taka gra w starym stylu, bez kombinowania. Pierwszej części miałem tylko demo, a grałem w nie miesiącami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 13:09, Muradin_07 napisał:

Ale nie nazwałbym nowej części Colinem McRae, bo od śmierci Latającego
Szkota postanowiono nie wracać do tej nazwy. Dlatego jeżeli już coś będzie to będzie
to DiRT 4 albo właśnie Colin McRae Rally 2 HD


Niekoniecznie. Mogą też zrobić grę sygnowaną nazwiskiem jakiegoś innego kierowcy (oprócz Blocka rzecz jasna).
Może będzie Sebastian Loeb Rally? (tak z okazji zakończenia kariery :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Jeżeli pojawia się w serii WRC jako kierowca to ciężko chyba by z tym było. U nas to pewnie na pudełku byłby Kubica ze swoim Citroenem DS3 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 13:57, peter000 napisał:

Mogą też zrobić grę sygnowaną nazwiskiem jakiegoś innego kierowcy (oprócz Blocka rzecz jasna).

To wtedy nie reklamowali by tego Focusem Colina, bo to by było trochę niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego? DiRT pierwszy był jak najbardziej dobry,

Hmm a z której strony patrząc :) ?
Arcadowe wyśćigi dla dzieci. Co prawda przeszedłem tę grę, ale byłem zawiedziony.
Dlatego mam nadzieje że wróci seria Colin i zwykłe wyścigi WRC. tak jak np. w dwójce.

Ostatnio w ogóle mam wrażenie że wszelkiej maści ścigalki schodza na psy. Coraz większe uproszczenie a szczytem był NFS MW. Dlatego troszkę boję się jak w dzisiejszych czasach wyglądała by rozgrywka w Colinie, ale coż - nadzieja umiera ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować