Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ukochane przez fanów mapy Caspian Border i Operation Metro zostaną odświeżone w Battlefield 4?

45 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Pierwszy dodatek do Battlefield 4 nazywa się Second Assault, zadebiutuje na Xboksie One (z czasem także na reszcie platform) i ma przynieść odpicowane na silniku Frostbite 3 wersje czterech popularnych wśród fanów Battlefielda 3 map. Jeśli plotki okażą się prawdziwe, to znamy już połowę z nich.

Przeczytaj cały tekst "Ukochane przez fanów mapy Caspian Border i Operation Metro zostaną odświeżone w Battlefield 4? " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak sama nazwa wskazuje, to drugi dodatek. Pierwszym jest Chińska Nawałnica. LOL

Mylisz się. Chińska Nawałnica była zapowiedziana wcześniej, ale ukaże się po Second Assault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada!! Dokładnie tak jak piszę Dared00 ludzie zapłacą za coś w co już grali tyle, że w trochę lepszej grafice, dla mnie to bez sensu i jedynie wyzysk kasy przez EA. Żeby pograć w te mapy kupowałem BF3 a nie BF4. Jestem wielkim fanem serii Battlefield ale zaczynam się bać, że idzie ona drogą CoDa. Kolejna część wychodzi zdecydowanie za szybko i mam wątpliwości czy ją kupie. To, że grafika trochę się polepszy i jeden budynek się zawali jeszcze mnie nie przekonuje. Poczekamy do BETY. Swoją drogą najlepsza chyba na razie część to Bad Company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tu idziemy w stronę coda z wrzucaniem starych map, tak łatwiej jest skopiować i lekko podrasować coś co się już ma niż zaczynać od zera i tak kupią, między innymi dlatego zrezygnowałem z kupowania codów, a tu chcą mnie od tyłu wziąś z bf''em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jak sama nazwa wskazuje, to drugi dodatek. Pierwszym jest Chińska Nawałnica. LOL
>
>
> Mylisz się. Chińska Nawałnica była zapowiedziana wcześniej, ale ukaże się po Second Assault.
>
>
Żaden z tych dodatków nie ma daty premiery, a Ty pomyliłeś zapewne z tym, że "second assault" będzie miał czasową wyłączność na xklocku.


Nie macie co jęczeć "to samo, EA chce $$". Nikt wam nie każe tego kupować. Ja na pewno nie zamierzam jeśli nie będzie w tym dużych zmian czyli np na metrze udostępnienie terenów nad nim i większej ilości dróg zamiast durnego tunelu.


@koszek
Jeśli dla Ciebie bc2 to najlepsza część, a kolejny bf wychodzi za szybko (wszystkie bfy wychodziły max 2 lata po poprzednim) to chyba nie jesteś wielkim fanem albo nie znasz po prostu tej serii i zacząłeś grać od bc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super, i tak kupie premium więc cena dodatkowa za DODATKI mnie nie interesuje byle by yło map jak najwięcej. Więc już dwa dlc.. super ;)

Tylko ludzie błagam was.. Caspian Border ? Ta mapa jest tak nudna że jak ją widzę to od razu wychodzę z serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać od BF1942 problem w tym, że ledwo wydali ostatnie dodatki do BF3 a tu już kolejna część. Jasne wydają średnio co 2 lata ale spodziewałem się większych zmian. BF4 wygląda jak lekko podrasowana trójka. A to za mało żeby przkeonac mnie do zakupu. Masz w zupełności racje co do systemu zniszczeń. Powinni w metrze zrobić coś takiego by była możliwość rozwalenia dachu i wyjścia górą. To byłoby coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak Operation Metro jest fajne jak panują pewne zasady typu bez rpg i granatnika lub bez trubu 64 graczy w Conquest. Tryb Rush jest naprawdę spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metro jest nienawidzone a zarazem kochane dlatego że to jest kopalnia punktów ;)

Nawet nie trzeba strzelać to w tysiącach punktów można kończyć.. wystarczy wiedzieć gdzie rzucić amunicję/apteczkę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 16:00, KMyL napisał:

Ja tam raczej czytałem na necie opinie graczy, że Operation Metro to była jedna z najgorszych
map :S


To tylko potwierdza, że "opinie graczy" z forów dyskusyjnych/komentarzy można totalnie zignorować - nie mają one bowiem NIC wspólnego z rzeczywistością. Ot bicie piany przez jakiś margines.
Gdy jeszcze grałem w BF3, była tylko jedna mapa, na która było ciężko wbić i z która serwery były wypchane po same brzegi - metro. Była to też jedyna mapa, przy której NIGDY nie było problemu z niedoborem graczy.
Jeśli dorzucą te mapy za free, to ja jestem na tak. Zawsze to fajnie pobiegać po odświeżonych miejscówkach.
Ja jednak z BF4 spasuje, ew. sprawie sobie ale na PS4. Przy trójce na PC ilość cziterów uniemożliwiała normalną grę, a punkbuster to syf jakich mało. Zakładam, ze w BF4 na PC będzie tak samo. Niestety, ale to nie na moje nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować