Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ArmA III już w fazie beta

6 postów w tym temacie

szkoda że cena w przeliczeniu na PLN nie jest dla nas zbyt korzystna (wychodzi jak za finalny produkt, ok. 130zł) :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

130zł to całkiem normalna cena za grę PC, więc o co chodzi? Kupując teraz betę, dostaniesz również pełną wersją po premierze. To taki pre-order z dostępem do bety. Tak samo będą traktowani ci, którzy wcześniej kupili dostęp do wersji alpha.

Sieciowa strzelanina, shooter? Czy oby na pewno poważnie traktujesz tę grę, Pepsi? Od pierwszego Operation Flashpoint z 2001 roku, to było coś więcej niż tylko "shooter". Realizm, ogromny teren, swoboda działania, taktyka... z kilkoma modami robi się z tego hardcorowy symulator działań militarnych ;) Tego nie można porównywać z bieganiną po małych mapkach w Call of Duty, gdzie najważniejsze jest to, że odblokowałeś złotą (o zgrozo) broń, i masz pierwsze miejsce w tabelce fragów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buuu 45 euro teraz :/ zagapiłem się i nie kupiłem alphy. A swoją drogą to możliwe ze pełna wersja będzie po 45 euro czyli jakieś 200 zł, tyle co gry na konsole ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@cHICEK
Trójkę można nabyć za niecałe 35 euro, ale jakoś mi nie przypasowała klimatem :P Nie ma to jak Czasrnoruś :)
Na steam jest do piątku promocja (szaleństwo w środku tygodnia) i można nabyć Armę II Complete Collection za 14,99 euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@exul87
No szkoda że przegapiłem jakoś te Alphe za 20 kilka euro chyba była a teraz jest 35 :/
Zastanawiam się czy jak wyjdzie pełna wersja to w PL będzie można kupić pudełkową za około 100-130 zł. Bo cena na steamie za nową chyba 45 euro jest a to jakieś 200 zł :/ ale nowe gry na steamie chyba zawsze po tyle były ?

Armę 2 mam :) Czarnoruś fajna, chociaż ja osobiście bardziej kupiłem dla Arrowhead o klimatu ala afganistan.

Lokalizacja Army 3 na poczatku mi sie nie podobała ale im więcej oglądam tym bardziej się przekonuję :) i też odrobinę przypomina klimaty Arrowhead

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować