Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last of Us - recenzja

100 postów w tym temacie

fajna gra ale sukcesu nie odniesie dlatego że jest tylko na ps3. Jak by była też na X360 i Pc to miała by szanse być grą roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 20:11, Tom180 napisał:

fajna gra ale sukcesu nie odniesie dlatego że jest tylko na ps3. Jak by była też na X360
i Pc to miała by szanse być grą roku.

Od kiedy gra, by zostać grą roku, musi być multiplatformowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zabawę psuję trochę AI. Poza tym grafika w tej grze zwyczajnie jest mocno przeciętna :/ spodziewałem się dużo więcej po tym co się nasłuchałem ohów i ahów a tutaj gra jest momentami nawet bym powiedział że brzydka :/

Gameplay i fabułą owszem spoko, ale strona techniczna mocno rozczarowuje.
Solidna gra ale na pewnoe nie gra roku czy tym bardziej dekady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15h- cudo, w sam raz :) Reszta z tego co czytam jest rownie zachecajaca, musze miec te gre- nie pozyczyc, miec :-) ND to chyba studio z innej planety, jak oni to robia, ze od tylu lat nie zanizaja poziomu a kazde nowe IP jakie kiedykolwiek zrobili wypada zawsze tak samo bajecznie?.. To najlepsze co moglo sie przytrafic Sony w ostatnich latach, wypada walnac poklon: _I\o_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 20:15, Henrar napisał:

Od kiedy gra, by zostać grą roku, musi być multiplatformowa?


W myśl nowej generacji "graczy" być musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest na prawdę warta,by spędzić przy niej trochę czasu.Fabuła wciąga,ciekawi bohaterowie.Multiplayer też nie jest zły,ale brakuje mi w nim trybu gdzie np,w 4 albo 6 osób trzeba się bronić przed zarażonymi,i by było git :).Grą roku może nie będzie,ale na pewno jest to solidna produkcja.
"fajna gra ale sukcesu nie odniesie dlatego że jest tylko na ps3. Jak by była też na X360 i Pc to miała by szanse być grą roku"
Heh,proszę cię.I co,wg ciebie musi wyjść na każdej konsoli i PC,bo inaczej nie ma szans na sukces?Przy innych grach jak god of war,halo,gears of war czy Uncharted też byś napisał,że nie odniosą sukcesu?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>spodziewałem się dużo więcej po tym co się nasłuchałem ohów i ahów a tutaj

Dnia 26.06.2013 o 20:17, cHICEK napisał:

gra jest momentami nawet bym powiedział że brzydka :/


Ja wiem, że to co człowiek uznaje za piękne to kwestia subiektywna, ale poważnie? Gra jest momentami brzydka? Jakie to niby są momenty? Ładniejszej gry na konsole próżno szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Od kiedy gra, by zostać grą roku, musi być multiplatformowa?
Aby grę docenić każdy gracz z danej platformy sprzętowej powinien mieć szanse by ją ograć i ocenić. Ja ma X360 i nie mam takiej możliwości więc z mojego punktu widzenia tej gry nie ma, tak samo będą myśleć inni posiadacze xboxa i posiadacze pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> fajna gra ale sukcesu nie odniesie dlatego że jest tylko na ps3. Jak by była też na X360
> i Pc to miała by szanse być grą roku.

Żebyś się nie zdziwił, a sukces już odniosła sprzedażowy. I to na jedną platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 20:32, Tom180 napisał:

Aby grę docenić każdy gracz z danej platformy sprzętowej powinien mieć szanse by ją ograć
i ocenić. Ja ma X360 i nie mam takiej możliwości więc z mojego punktu widzenia tej gry
nie ma, tak samo będą myśleć inni posiadacze xboxa i posiadacze pc.

Czyli w takim razie żadna gra, która dostawała GOTY w zeszłych latach nie zasługuje na nagrodę, bo nie wyszła albo to na PC, albo na PS3, albo na Wii, albo na X360 albo na cokolwiek. Sorry, ale ocenia się grę a nie platformę, na którą wyszła.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Game_of_the_Year_awards

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 20:25, Some_kind_of_Devil napisał:

A ja głupi popełniłem kiedyś błąd i kupiłem X360 zamiast PS3. Przynajmniej na PS4 będzie
kompatybilność wsteczna ;]



Niestety, z tego, co wiem, nie będzie typowej kompatybilności wstecznej... Istnieje jednak szansa, iż w gry z PS3 można będzie pograć na PS4 dzięki usłudze GaiKai- jeżeli to miałeś na myśli, to przepraszam, że niepotrzebnie się czepiam.
Bezpośrednie działanie gier z PS3 na PS4 będzie jednak niemożliwe ze względu na zupełnie różne architektury tych konsoli.

Co do samej recenzji- kolejny powód, dla którego żałuję, że nie mam PS3. Wspaniała gra na koniec generacji, nie zdziwię się, jeżeżeli będzie to gra roku.
No no, naprawdę niezły jest ten 2013. Kolejna taka dobra gra w jednym roku.. Żeby tak było zawsze :)

Ach, i właśnie. Jakość samej recenzji jest znakomita. Świetna robota, gratulacje dla autora. Czytało się wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam ubolewam, że gra nie wyszła i nigdy nie wyjdzie na PC. Ale tak mnie zaciekawiła, że ją kupiłem i pożyczyłem od brata Ps3. Naprawdę nie żałuję, choć przez grę i tak czułem się niczym człowiek bez nogi, z powodu pada (dla ciekawostki z innego tematu, teraz rozumiem dlaczego ludzie tak psioczą na 3DS z powodu braku drugiego grzyba. Teraz po Tlou, zagrałem w Residenta i faktycznie czułem jakiś dyskomfort z powodu braku 2 grzyba, pomimo, że większą część gry przeszedłem bez problemu).

A ukończenie gry zajęło mi 20 godzin. Niektórym jak czytam, udało się to zrobić mniej niż 10, ale nie wiem co oni robili? Brali od razu najłatwiejszy poziom i biegli na ślepo przez mapę?

Jeżeli wyjdzie druga część na PS4, to będę musiał kupić tą konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przereklamowany i przehajpowany sredniak od Naughty dog. Uncharted byl w miare fajny, ale tylko dwojka i tylko za pierwszym razem. Jedynka raczej kiepska, trojka to powtorka z dwojki. Przejdz i zapomnij. Patrzac na te oceny i na to co sie wyprawia w sprawie Tlou mozna tylko stwierdzic, ze ludzie rzeczywiscie głupieją. Denne AI, nudne skradanie, brzydka grafika, fabula ktorej konca mozna sie domyslic w polowie. I to ma byc goty? Litosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harunia strikes again!

Czekałem na ciebie, nigdy nie zawodzisz.

Tak z ciekawości. Ty w ogóle masz PS3? Myślałem, że brzydzisz się tymi maszynkami dla casuali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować