Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last of Us - recenzja

100 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2013 o 20:47, Thrandir napisał:

Niestety, z tego, co wiem, nie będzie typowej kompatybilności wstecznej... Istnieje jednak
szansa, iż w gry z PS3 można będzie pograć na PS4 dzięki usłudze GaiKai- jeżeli to miałeś
na myśli, to przepraszam, że niepotrzebnie się czepiam.


A czy ta szansa nie jest przypadkiem oficjalnym faktem? Przeprosiny przyjęte ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 23:18, Some_kind_of_Devil napisał:

A czy ta szansa nie jest przypadkiem oficjalnym faktem?


Bardzo mozliwe, az tak dokladnie tego newsa o GaiKai nie pamietam :D

Dnia 26.06.2013 o 23:18, Some_kind_of_Devil napisał:

Przeprosiny przyjęte ;]


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1,166,632 sztuk sprzedanych w pierwszy tydzień - to kategorycznie oznacza że nie potrzebuje żadnych portów na x360 czy pc, wynik mówi sam za siebie - kategorycznie GOTY. Pozdrawiam szczęśliwych posiadaczy PS3 - jak ja ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał, żeby o GOTY decydowała jakość produktu (która nie zawsze idzie w parze z ilością sprzedanych sztuk) niż hype, status producenta i wydawcy oraz ilość sprzedanych kopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 23:59, Pistolsen napisał:

1,166,632 sztuk sprzedanych w pierwszy tydzień



Czyli GOTY 2013 będzie nowe Call of Duty? ;D Bo sprzeda się 10x lepiej niż TLoU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 00:10, Demagol napisał:

Ja bym wolał, żeby o GOTY decydowała jakość produktu (która nie zawsze idzie w parze
z ilością sprzedanych sztuk) niż hype, status producenta i wydawcy oraz ilość sprzedanych
kopii.


"Pc race master race"? No litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych gier w jakie grałem a ograłem masę tytułów jeszcze z czasów gdy nikt o internecie nie śnił. Fabuła rewelacyjna, mechanika gry, tak jak autor recenzji napisał - relacje między bohaterami. Liczę, że na PS4 Sony również nie zawiedzie nas tak genialnymi exclusive''ami. Grafika jest oczywiście jak na możliwości PS3 świetna, lecz jak ktoś wcześniej napisał nie ma opadu szczęki, w moim przypadku myślę, że to przez to, że w większość gier multiplatformowych gram na PC a tam wiadomo, standard to 1080p. Bez wątpienia jest niezwykle szczegółowa, świetnie wykonana, nie znajdziemy w grze w zasadzie dwóch takich samych pomieszczeń, rewelacyjne światłocienie. Gra na pewno wycisnęła ostatnie soki z PS3. Jedynie ta rozdzielczość, z jaką gra działa czyli 720p i brak AA. Jednak cała reszta to faktycznie majstersztyk pod względem wizualnym nie mówiąc już o samej fabule.
PS. Jeśli ktoś pisze, że to zwykła gra akcji (2 posty wyżej) to polecam wrócić do swojego CoD-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 00:14, Lerten napisał:

"Pc race master race"?


Nie widzę sensu w kupowaniu PS3 czy jakiejkolwiek innej konsoli, no chyba, że jest tania :D (tania czyli w okolicach 400-500 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 00:18, Demagol napisał:

> "Pc race master race"?

Nie widzę sensu w kupowaniu PS3 czy jakiejkolwiek innej konsoli, no chyba, że jest tania
:D (tania czyli w okolicach 400-500 zł).


No dobra, spoko, nie zgadzam się, ale okej. Ale po co to "master race"? Nie wiem, ja posiadam PS3, Xboxa, Vitę i różne inne gadżety, i bardzo dobrego peceta. Nie uważam, żeby idzie o rozrywkę w sensie gier i dostarczanej rozrywki, było lepsze lub gorsze od drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jednak jest w pewnych aspektach. Charakter urządzenia oraz wydawcy konsolowi za bardzo ograniczają katalog dostępnych gier. Na PC mam ogromny przekrój tytułów, może za wyjątkiem exclusive''ów z konsol. Ale i te kiedyś tu trafią, może dzięki Gaikaiowi da się w nie zagrać. Zapaleńcy zresztą pewnie kiedyś przeniosą wszystko na PC za sprawą emulatorów.

Nie widzę sensu w kupowaniu konsoli dla siebie i nie jest to wina jakichś uprzedzeń, po prostu dobrze przemyślana sprawa. Innym też bym radził siedemdziesiąt siedem razy się zastanowić, zanim kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 00:29, Demagol napisał:

Ja uważam, że jednak jest. Charakter urządzenia oraz wydawcy konsolowi za bardzo ograniczają
katalog dostępnych gier. Na PC mam ogromny przekrój tytułów, może za wyjątkiem exclusive''ów
z konsol. Ale i te kiedyś tu trafią, może dzięki Gaikaiowi da się w nie zagrać. Zapaleńcy
zresztą pewnie kiedyś przeniosą wszystko na PC za sprawą emulatorów.


No, nie będę się kłócił, bo do niczego nie dojdziemy. W każdym razie; dla takich gier jak Journey, Uncharted (szczególnie dwa i trzy), Heavy Rain czy TLOU warto kupić PS3.

A samo TLOU bardzo, bardzo gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 00:31, Lerten napisał:

No, nie będę się kłócił, bo do niczego nie dojdziemy.


Nie ma co polemizować z faktem.

Dnia 27.06.2013 o 00:31, Lerten napisał:

W każdym razie; dla takich gier jak Journey, Uncharted (szczególnie dwa i trzy), Heavy Rain czy TLOU warto > kupić PS3.


A jak kupię i się rozczaruję? Oddasz mi wtedy pieniądze?

Heavy Rain - no way.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 00:34, Demagol napisał:

> No, nie będę się kłócił, bo do niczego nie dojdziemy.

Nie ma co polemizować z faktem.

> W każdym razie; dla takich gier jak Journey, Uncharted (szczególnie dwa i trzy),
Heavy Rain czy TLOU warto > kupić PS3.

A jak kupię i się rozczaruję? Oddasz mi wtedy pieniądze?

Heavy Rain - no way.


Ale ja ci nie każę nic kupować, twoje pieniądze, rób co chcesz. W mojej opinii po prostu warto, te gry, akurat na tej platformie, zapewniły mi mnóstwo rozrywki. A nie mam zamiaru dyskutować, bo do niczego nie dojdziemy, a zacznie się dyskusja - zamiast o recenzji, to o platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo się cieszę, że akurat PS3 przypadło ci do gustu i dało dużo zabawy. Ja bym jednak tych parę gier (Uncharted, TLOU, nawet i Journey) wolał ujrzeć na PC, bo co jak co, ale U i TLOU to kiedyś byłyby rdzennie pecetowe tytuły i nawet dzisiaj w gruncie rzeczy by takie były (chodzi mi o sterowanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 00:41, Demagol napisał:

To bardzo się cieszę, że akurat PS3 przypadło ci do gustu i dało dużo zabawy. Ja bym
jednak tych parę gier (Uncharted, TLOU, nawet i Journey) wolał ujrzeć na PC, bo co jak
co, ale U i TLOU to kiedyś byłyby rdzennie pecetowe tytuły i nawet dzisiaj w gruncie
rzeczy by takie były (chodzi mi o sterowanie).


Ale właśnie nie o to idzie, mi nie przypadło do gustu PS3. Gram od bardzo długiego czasu, do gustu przypada mi Pecet, do gustu przypadł mi SNES, do gustu przypadło mi PSP i Vita. Do gustu przypada mi nawet iPad do niektórych gier. Wszystko jest kwestią czasu (ile mam na rozgrywke), sytuacji (chcę się rozwalić na kanapie przed dużym TV, posiedzieć na fotelu z jakimś "secrets of...." na iPadzie itd), contentu na danej platformie (exclusivy, dostosowane pod konkretną maszynkę.). Stąd uważam ,że nie można jasno powiedzieć - to jest gorsze, a reszta jest "be".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nie widzę sensu w kupowaniu konsoli dla siebie i nie jest to wina jakichś uprzedzeń,
> po prostu dobrze przemyślana sprawa. Innym też bym radził siedemdziesiąt siedem razy
> się zastanowić, zanim kupią.

next geny i można zapomnieć co to pc,to tak samo czemu ludzie oglądają seriale w tv a nie w internecie(oczywiscie tych ktorych nie trzeba krasc) bo jest wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować