Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last of Us - recenzja

100 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2013 o 21:13, mati285 napisał:

Harunia strikes again!

Czekałem na ciebie, nigdy nie zawodzisz.




Mam tak samo jak ty.

A TLOU świetne, aczkolwiek troszkę mniej walki w zamian za więcej przerywników fabularnych/konwersacji tej grze by nie zaszkodziło.

Ale - generalnie - grało się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 21:16, Lerten napisał:

A TLOU świetne, aczkolwiek troszkę mniej walki w zamian za więcej przerywników fabularnych/konwersacji
tej grze by nie zaszkodziło.


Zaszkodziłoby, bo filmików i konwersacji jest odpowiednio dużo. Ale niestety gra ma tendencję do zawalania nas dużymi ilościami wrogów. Może pasowałoby zamiast tego wstawić jakieś inne elementy rozgrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kolejny przereklamowany i przehajpowany sredniak od Naughty dog. Uncharted byl w miare
> fajny, ale tylko dwojka i tylko za pierwszym razem. Jedynka raczej kiepska, trojka to
> powtorka z dwojki. Przejdz i zapomnij. Patrzac na te oceny i na to co sie wyprawia w
> sprawie Tlou mozna tylko stwierdzic, ze ludzie rzeczywiscie głupieją. Denne AI, nudne
> skradanie, brzydka grafika, fabula ktorej konca mozna sie domyslic w polowie. I to ma
> byc goty? Litosci.

Tobie już podziękujemy. Posty o Tibi są w innym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 21:29, Demagol napisał:

No i co z tego, że da się domyślić zakończenia w połowie gry?

A da się? Bo ja się nie domyśliłem. Patrząc na to jak się gra układała to

Spoiler

spodziewałem się jakiegoś mega smutnego zakończenia i śmierci kogoś z dwójki, a to co się stało mnie zupełnie zaskoczyło

. Ale może ty i Harunia macie jakiś szósty zmysł czy coś? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 22:01, Demagol napisał:

Trzeba było odpowiedzieć Haruni, ja tam nie bawiłem
się w żadnego jasnowidza.


Napisałeś, cytuję:

"No i co z tego, że da się domyślić zakończenia w połowie gry?"

Z tego wynika, że podzielasz opinię Haruni co do przewidywalnego zakończenia, ale nie uważasz tego za wadę.

I tak na marginesie, to jest publiczne forum i każdy ma prawo włączyć się w dyskusję i odpowiedzieć komu uważa za stosowne, jeśli nie życzysz sobie by cię "zaczepiano" to po prostu nie umieszczaj tu postów.

Z mojej strony EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 22:12, diabolo20 napisał:

Jak można się zachwycać grafiką w tej grze jak jest brzydka?



Jest przepiękna. Artystyczne projekty lokacji, zabawa światłem i do tego jak całość wygląda w ruchu - dla mnie (a mimo, że posiadam bardzo dobrze wyposażonego peceta) jedna z najładniejszych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda w ten tytuł nie grałem, ale jak tak patrzę po screenach i gameplayach to grafika faktycznie nie zachwyca wg. mnie taki Tomb Raider czy Max Payne 3 są o klasę ładniejsze szczególnie w wersji na PC.
Nie mniej sama gra wygląda smakowicie w kwestii gameplayu, fabuły itd. jak kupię PS3 to na pewno kiedyś zagram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 22:10, mati285 napisał:

Z tego wynika, że


Z tego wynika to, że nie widzę co jest takiego złego w tym, że komuś akurat uda się przewidzieć zakończenie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować