Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cztery pierwsze screenshoty z Dragon Age: Inquisition

29 postów w tym temacie

Co to za urocze... ''mordki'' na ostatnim screenie? Ah no i o samym gameplay''u nadal nie wiadomo nic. Szkoda, bo to po fatalnej części drugiej jest najważniejsze - fabuły i tak nie poznamy w żaden sposób przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę... to nie widzę żadnej wielkiej różnicy w porównaniu z częścią drugą. Tak więc tak się zastanawiam po co bym im ten nowy silnik graficzny, jak różnicy nie widać, a nawet jest gorzej niż w przypadku dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak naprawdę... to nie widzę żadnej wielkiej różnicy w porównaniu z częścią drugą. Tak
> więc tak się zastanawiam po co bym im ten nowy silnik graficzny, jak różnicy nie widać,
> a nawet jest gorzej niż w przypadku dwójki.

Wyprzedziłeś mnie :-)

Też nie wiem, po co było im Odmrożenie, skoro (jak widać) sporo się napracowali by upodobnić go do Eclipse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat Dragon Age jest jednym z mniej ciekawych wśród topowych gier cRPG. Gdzie mu tam do Forgotten Realms, Starej Republiki, Fallout, The Elder Scrolls, Gothica czy z nowszych chociażby Wiedźmina czy Mass Effect etc etc etc... Bieda z nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioware jak widać na załączonych screenach słabo ogarneli Frosbite 3. Obawiam się że i nowy Mass Effect może wyglądać tak ubogo. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioware byla jedna z wazniejszych firm mojej mlodosci, totalnie zagrywalem sie w Baldury czy Jade empire, nawet Kotor byl niezly mimo iz ma miejsce w tym nudnym uniwersum. Jasne, nie byl to moze poziom najlepszej firmy od rpgow na swiecie, czyli Black isle (choc Baldur 2 najlepsza gra BW ever daje rade do dzis to trzeba mu oddac) to BW byl synonimem jakosci i kazda nastepna gre mozna bylo brac w ciemno, mimo pewnej schematycznosci.
Jak latwo jednak mozna wszystko zaprzepascic, wystarczy zwolnic kilku zdolnych ludzi, wydac kilka gniotow (ME3, Dragon ejdz 2, Neverwintery, Swtor) i Bioware z synonimu jakosci stal sie synonimem wiochy (co widac glownie w ich PRowym pitoleniu, banach na forum za krytyke itp.) i slabych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekstury i modele jednak sporo bardziej szczegółowe, niż w 2, na moje oko. Ale fakt - szału nie ma, łba nie urywa. Do poziomu Watch Dogs, The Division, czy choćby bliższego gatunkowo, trzeciego Wieśka bardzo daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Wiesław wygląda lepiej. Niby nie jest źle, ale nie powala. Mam wrażenie, że to jest jakiś ogólny problem z FrostBite - żadna gra zrobiona na którejkolwiek wersji tego silnika wg. mnie nie urywa czapki. Owszem, to się sprawdza w BF, gdzie są ogromne plansze, dużo elementów, może tam pokazuje pazurki. Ale tylko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak historia zatoczy koło... pierwszy Wiesiek był na silniku od BioWare, a potem BW wykupuje silnik graficzny od Redów. Ciekawe by to było ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja , marudzenie na grafikę w cRPG , dobrze że już dawno spisałem na straty graczy i ich fanaberie. Zaraz pojawia się zdjęcie trzeciego wiedźmina a dzieciarnia zacznie się spuszczać z jakże do pięknej grafiki , sorry ale zostaje przy "starych erpegach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nawet nie o to chodzi. Bardziej bym spojrzał na to z innej strony - mi się grafika w DA:O podobała. W dwójce też - problem w tej grze leżał gdzie indziej. Tutaj chodzi o to, że wszędzie krzyczy BW "Mamy Frostbite 3.0! Będzie pięknie, ślicznie, super!". A się na razie okazuje, że z tego mogą być nici... co z tego, że ma się dobry silnik skoro robi się coś na poziomie starego silnika, który zły nie był aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny są, tytuł jest, teraz czekamy na zapowiedzi DLC. Wiem marudzę, ale chciałbym wreszcie dostać coś na miarę NWN 2, albo IWD (1/2) (pewnie NWN też, ale w 1. część nie grałem). I to bez bzdurnych DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja NAJMNIEJ obawiam się akurat o stronę wizualna tej gry? Dobry erpeg wodotrysków graficznych nie potrzebuję, a słabego to i szata graficzna w góre nie pociągnie. Pomijam już fakt, że niekoniecznie należy te screeny uważać za miarodajne. Tak, tak, wiem, dobry erpeg od BioWare ostatnio zaczyna wydawać się wizją odległą i mało prawdopodobną, ale kaszanka gameplayowo-fabularna raczej i tak nie zostanie przyjęta przez graczy ciepło, tylko dlatego, że ładnie wygląda. Konkrety na temat gameplay''u interesują mnie dużo bardziej niż cztery screeny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować