Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V dwukrotnie pobije rekord sprzedaży na Wyspach?

18 postów w tym temacie

I dlatego nie mam zamiaru kupować gta5. Jest wiele wyjątkowych, wybitnych produkcji, które muszą zadowolić się sprzedażą na poziomie 1-3mln podczas gdy arcadowe bieganie zkarabinem po mieście (choć w najlepszym wydaniu trzeba przyznać) sprzeda się na poziomie 25mln. Kupię używkę pół roku po premierze pewnie, chyba że jakiś gameplay mnie powali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Watch Dogs w życiu nie pobije GTA V pod względem sprzedaży ;). Czemu? Bo WD to zupełnie nowa marka, do tego obietnice Ubi o tych wszystkich ficzerach nie do końca wszystkich przekonują. GTA to znana marka, więc samo to, może zapewnić piątce sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Watch_Dogs będzie lepsze niż Gta V - oczywiście nie pobije ilości sprzedanych egzemplarzy Gta V, ciekawi mnie jedynie czy będzie polska wersja językowa Gta V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać tych obu gier ;p.Mają otwarty świat,ale różnią się od siebie pod względem rozgrywki.Jednak ja wybiorę i tak GTA V,bo wiem,że na pewno będę się przy tym dobrze bawił.A co do Watch Dogs...no ja niestety nie zostałem jakoś przekonany do kupna,a na pewno nie w dniu premiery.Wywalili za dużo gameplay''ów,screenów i wydaje mi się,że ubi na nich pokazało chyba wszystko,co ich gra ma do zaoferowania.No ale zobaczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV zniechęciło mnie trochę do tej marki, więc liczę, że Rockstar pokaże znów na co ich stać :D Przede wszystki w sandboxie mam mieć co robić przez wiele godzin :D
Dobry wątek główny jest więc ważny, ale dla mnie nie najważniejszy. Przy Vice City i San Andreas trzymały mnie te dodatkowe zabawy - jakieś wyścigi, misje ambulansami, policją, czy strażą pożarną, ciągłe walki z policją, szukanie pojazdów do garaży :D
Z wielkich terenów będę się cieszył, ale tylko jeśli zostaną dobrze wykorzystane :)
Na PC i tak na razie nie wychodzi, więc mam czas się zastanowić, czy kupię od razu po premierze, czy zaczekam na jakieś patche (mając w pamięci GTA IV) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Według mnie Watch_Dogs będzie lepsze niż Gta V - oczywiście nie pobije ilości sprzedanych
> egzemplarzy Gta V, ciekawi mnie jedynie czy będzie polska wersja językowa Gta V.
Będą napisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ci analitycy wszystko przewidują a jak jest później to każdy wie :). Po za tym po trailerach Watch Dogs już rozjechało GTA możliwościami jakie oferuje i grafiką, oraz ograniczeniem skryptów a nie ze na każdym kroku musi być skrypt jak gra nie ogarnie czegoś i skrypt się nie odpali to mamy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^up Ty jesteś chyba odłączony od rzeczywistości, jakimi możliwościami?? hahah, na tych gameplayach dosłownie nie ma nic takiego wielkiego z tym hackowaniem włączył kamerę, wyłączył światła no normalnie masakra:D Grafika wiadomo, jak jest lepsza to gra i lepsza.... typowe myślenie młodych tych czasów. GTA zgniecie możliwościami takiego WD i to chyba nie ma nikt wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować