Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak idą prace nad Gloria Victis? Zobacz nowe screeny

9 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Black Eye Games bez wytchnienia pracuje nad Gloria Victis. Twórcy niedawno ukończyli teren bagienny, aktualnie opracowują zamek i miasto. Równocześnie wprowadzają nowości do systemu walki – w grze właśnie wprowadzono dwuręczny miecz i nie tylko.

Przeczytaj cały tekst "Jak idą prace nad Gloria Victis? Zobacz nowe screeny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - brzeginia, albo rusałka - południca to od zboża ale co jak co o topielicy to w słowiańskich mitach nigdy nie słyszałem

btw, czemu po kliknięciu edytuj na poście znika opcja edytuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Topielice raczej topiły w zbiornikach wodnych a nie rozrywały szponami.

Gra ciekawa ale szkoda, że nie przepadam za tym gatunkiem. Może kiedyś wypróbuje, w końcu to nasz rodzimy produkt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Topielica – w wierzeniach słowiańskich złowrogi demon zamieszkujący zbiorniki wodne, uznawana za partnerkę topielca. Topielica była duszą młodej dziewczyny, która utopiła się z rozpaczy lub ze zgryzoty, bądź została celowo przez kogoś utopiona.

Topielice ukazywały się pod postacią młodych dziewczyn z długimi jasnymi włosami. Wołaniem o pomoc lub śpiewem wabiły młodych mężczyzn, których następnie topiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że bardzo ciężko będzie tej grze odnieść sukces na polu MMO. Mogli zrobić z tego porządnego singla.
Niemniej, życzę twórcom jak najlepiej, bo gra zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 16:47, Baknak napisał:

Czyżby w tej grze noc była nocą, a nie jedynie przyciemnianym dniem?


W Age of Conan tak było po premierze, ale ludzie narzekali że jest za ciemno i devsi dość szybko wrócili do "przyciemnianej" nocy ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 20:30, zawcia napisał:

W Age of Conan tak było po premierze, ale ludzie narzekali że jest za ciemno i devsi
dość szybko wrócili do "przyciemnianej" nocy ;3


A szkoda. Według mnie takie latanie z lataryką u boku nadaje pewnego klimatu. Dodać do tego jakieś silne nocne potworki (takie, które przetrzepałyby nam skórę bez problemu, bo ciemno = niebezpiecznie) i voila! Biegniesz nocą, prawie nic nie widzisz i nagle jesteś martwy. No dobra, wiem, takie rzeczy w MMO są niemożliwe, ale pomażyć zawsze można. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować