Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe screeny z Project Eternity

15 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2013 o 13:50, Shelazar napisał:

Wygląda jak świątynia pierwotnego zła, trochę odpicowana. Tak czy siak - czekam, nic
innego w tym stylu nie powstaje...


Świątynia miała tak cholerny potencjał, że gdyby tylko się bardziej przyłożono, wydłużono rozgrywkę i poprawiono techniczne elementy, byłaby cudem. Również brakuje mi gier w stylu ŚPZ. Klimat wylewał się z monitora, strasznie czuło się to zło i nastrój w każdej lokacji gry. Właśnie na to liczyłem w Wiedźminie mówiąc o mrocznym klimacie, ale niestety Twórcy poszli inną drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą grę z zapartym tchem, to po prostu musi się udać! :)

Dnia 27.06.2013 o 13:50, Shelazar napisał:

Wygląda jak świątynia pierwotnego zła, trochę odpicowana. Tak czy siak - czekam, nic
innego w tym stylu nie powstaje...


Polecam zainteresować się grą Torment: Tides of Numenera. Ma to być duchowy spadkobierca Planescape Torment. Gra podobnie jak Project Eternity została ufundowana za pośrednictwem Kickstarter''a. Za produkcję odpowiedzialne jest studno inXile entertainment z Brian''em Fargo na czele (aktualnie pracują również nad Wasteland 2, również ufundowanym przez KS.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda jak świątynia pierwotnego zła, trochę odpicowana. Tak czy siak - czekam, nic
> innego w tym stylu nie powstaje...

Torment: Tides of Numenara

Nawet ten sam silnik uzywaja bo inExile i Obsidian ze soba wspolpracuja troche

Ja T:ToN kupilem w ramach kickstartera razem z wasteland 2 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda rewelacyjnie!!! Rzut izometryczny i taka ręcznie malowana grafika to IMO ideał jeśli chodzi o gry RPG. Czekam i doczekać się nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję ten projekt od samego startu na kickstarterze i muszę przyznać, że chłopaki wykonują kawał dobrej roboty. Te ręcznie malowane i przerenderowane lokacje wyglądają naprawdę nieźle, a przy tym zachowują stary fantastyczny klimat. Tak jak pisaliście wyżej, mi także bardzo przypomina to ŚPZ. Tak w ogóle to czekam na wszystkie prowadzone obecnie projekty tego gatunku. Mam nadzieje, że się nie zawiodę. Zobaczymy za rok.
Co do wiedźmina/DA i innych podobnych, faktycznie poszły w złym kierunku. Połączenie RPG i akcji nie jest dla mnie. Ale rozumiem, ze mogą się podobać innym. Na szczęście rynek gier się otworzył i powstają projekty, na które ja od dłuższego czasu czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 15:50, Abi_Dalzim napisał:

Jakoś te postaci na tle... e, tła wyglądają sztucznie. Nie sądzicie?


Pewnie jeszcze to ogarną. Mi się tła bardzo podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 17:48, Budo napisał:

Pewnie jeszcze to ogarną. Mi się tła bardzo podobają.

Nie no, mnie też :)
Chodzi mi o to, że połączenie ładnego tła i postaci (też przeca ładnych) wychodzi jakoś tak sztucznie...
A może to ja mam coś z oczami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować