Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divinity: Dragon Commander na nowych screenach i blisko półgodzinnym nagraniu z rozgrywki

7 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Jak najlepiej zachęcić graczy do sięgnięcia po dany tytuł? Pokazać, na czym polega rozgrywka i udowodnić, że jest wciągająca. Larian Studios udostępniło nie tylko garść screenów z Divinity: Dragon Commander, ale także 27-minutowe wideo.

Przeczytaj cały tekst "Divinity: Dragon Commander na nowych screenach i blisko półgodzinnym nagraniu z rozgrywki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda bardziej czekam na Divinity: Original Sin, ale Dragon Commander też wygląda ciekawie. Mam tylko nadzieję, że nie próbują zrobić zbyt wiele w tej grze. Bo w takim wypadku łatwo skopać kilka rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, dopiero niedawno usłyszałem o tej grze, pomimo tego, że uważnie śledziłem informacje na temat Divinity: Original Sin. Może nie wystarczająco uważnie. W każdym razie, całość zapowiada się interesująco- może nie wybitnie, ale bardzo, bardzo porządnie. Liczę na dobrą dawkę solidnej rozrywki, i mam nadzieję, że się nie przeliczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 18:52, Thrandir napisał:

Szczerze powiem, dopiero niedawno usłyszałem o tej grze, pomimo tego, że uważnie śledziłem
informacje na temat Divinity: Original Sin. Może nie wystarczająco uważnie. W każdym
razie, całość zapowiada się interesująco- może nie wybitnie, ale bardzo, bardzo porządnie.
Liczę na dobrą dawkę solidnej rozrywki, i mam nadzieję, że się nie przeliczę :)


Owszem mało uważnie śledziłeś temat ponieważ Dragon Commander jak i Original Sin wyszły z ust Larian Studios w tym samym czasie :) Dragon Commander pierwotnie miał być częścią kampanii Divinity II jednak pomysł upadł ze względu rozbieżności założeń i wypromowano go jako osobną grę. Ponieważ nic co wpadnie do głów Larian Studios nigdy nie ląduje w koszu ;)
Mimo fajnych pomysłów na rozgrywkę tych dwóch gier (DC i OS) i tak wolałbym pełnoprawne Divinity III z widokiem TPP. Ech, pomarzyć zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować