Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Taktyczne zagrywki na nowym gameplayu z The Bureau: XCOM Declassified

11 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Kolejny materiał wideo promujący The Bureau: XCOM Declassified prezentuje wachlarz opcji, jakie zaoferuje graczowi tryb Battle Focus. Na przykładzie jednej z potyczek możecie zobaczyć, jak pokonać falę wrogów bez wykorzystywania broni.

Przeczytaj cały tekst "Taktyczne zagrywki na nowym gameplayu z The Bureau: XCOM Declassified" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta gra to bedzie niezla padaka. Nie ma to jak bezczescic marke Xcom takim syfem.

Jakim syfem? Bo jak na razie kroi się jebista gra z nowatorskim interfejsem. Ale, cóż, słabe umysły mogą go nie ogarniać... Rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 21:02, ulan_rab napisał:

> Ta gra to bedzie niezla padaka. Nie ma to jak bezczescic marke Xcom takim syfem.


Jakim syfem? Bo jak na razie kroi się jebista gra z nowatorskim interfejsem. Ale, cóż,
słabe umysły mogą go nie ogarniać... Rozumiem.


Troszkę więcej szacunku do rozmówców, nawet jeśli nie zgadzasz się z ich zdaniem. Jeśli ktoś ma inne zdanie to nie znaczy, że czegoś nie ogarnia czy jest "głupi" Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakim syfem? Bo jak na razie kroi się jebista gra z nowatorskim interfejsem. Ale, cóż,
> słabe umysły mogą go nie ogarniać... Rozumiem.

Nowatorski jak cholera, pauza i rozwijane kolko rozkazow (no bo przeciez jak na padzie inaczej ogarnac sterowanie 2ma kompanami) a oprocz tego zwykla strzelanka zza oslon, rzeczywiscie rewolucja, wez mnie nie oslabiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nowatorski jak cholera, pauza i rozwijane kolko rozkazow (no bo przeciez jak na padzie
> inaczej ogarnac sterowanie 2ma kompanami) a oprocz tego zwykla strzelanka zza oslon,
> rzeczywiscie rewolucja, wez mnie nie oslabiaj.

Skoro ma być to "drużynowy shooter" to chyba polega to na bycie strzelanką zza osłon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż grafika d**y nie urywa , ale nie to jest najważniejsze. Ciekawy klimat lat 50-tych. Co do samego gameplayu to przypomina serię Mass Effect , myślę że trzeba dać The Bureau szansę nie wiem jeszcze tylko czy na konsoli czy na "piecu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]
>
> Troszkę więcej szacunku do rozmówców, nawet jeśli nie zgadzasz się z ich zdaniem. Jeśli
> ktoś ma inne zdanie to nie znaczy, że czegoś nie ogarnia czy jest "głupi" Ostrzeżenie.

Rozumiem, faktycznie przeironizowałem. Ale ja kurcze tak lubię XCOM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować