Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DirectX 11.2 już nie dla Windows 7

76 postów w tym temacie

Tak, a za parę miesięcy ogłoszą, że kończą ze wspieraniem windowsa 7. Muszą zaoferować jakieś bajery dla mało udanego (technologicznie i marketingowo) windowsa 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo zacznie się wydawanie gier, które nie będą wspierane przez Windows 7. Po raz kolejny jesteśmy zmuszani, żeby przejść na to kafelkowe badziewie, w którym trzeba zakładać konta w microsoft, aby móc z tego w ogóle korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak, a za parę miesięcy ogłoszą, że kończą ze wspieraniem windowsa 7. Muszą zaoferować
> jakieś bajery dla mało udanego (technologicznie i marketingowo) windowsa 8.
A co w 8 jest gorszego technologicznie od 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pójdzie bomba, która się nazywa "koniec wsparcia dla Windows Vista". Wtedy zaczną się jazdy z siódemką. Problem jest taki, że długo sobie jeszcze poczekamy zanim DX 11 będzie tym głównym w grach. Teraz powoli staje się nim DX 10, a już trochę od jego premiery czasu minęło. Tak więc wielkiego strachu przed tym nie mam, a DX 11.2 mi jest totalnie niepotrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niedługo zacznie się wydawanie gier, które nie będą wspierane przez Windows 7. Po raz
> kolejny jesteśmy zmuszani, żeby przejść na to kafelkowe badziewie, w którym trzeba zakładać
> konta w microsoft, aby móc z tego w ogóle korzystać.

1. Nie trzeba zakładać żadnego konta Microsoft, nie jest to wymagane.
2. Gry, które działają na Win 8 działać będą również na Win 7, bo 8 to mocno zmodyfikowana i poprawiona 7.
3. Po aktualizacji 8 do 8.1 nikt cię nie będzie zmuszać do korzystania z kafelków, które są wg. mnie ciekawym dodatkiem w systemie i sprawują się świetnie - bo 8.1 przywraca standardowe menu start.

Podsumowując: Windows 8 jest szybszy, ładniejszy i ciekawszy od Windowsa 7, a aktualizacja 8.1 to odpowiedź na masowy hejt na ten system z powodu braku menu start, dlatego warto na niego przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojoj widzę że W8 się nie za dobrze sprzedaje to trzeba ludzi przymusić do kupienia tego szajsu? Brawo Microsoft po raz kolejny pokazujesz jak masz głeboko w 4-ech literach ludzi. Micorosft bez urazy ale błaźnisz się z każdą kolejną informacją. Niech gry zaczną wychodzić na linuxa to porzucę ten badziew zwany Windowsem. Najśmieszniejsze jest to że gry nadal na Windows Xp wychodzą i dalej jest wspierany przez producentów a Microsoft chcę już porzucić Windows 7? No bez jaj. Tak z ciekawości, ciekawe jestem kiedy po piecyków zaczną dokładać pada, bo PC przemieniają się w konsole a konsole w PC...

player2 Oczywiście że nie wykorzystują, niech się naucza optymalizować to będzie wszystko płynniej działało.

FallingStickman Tak samo miało być z Windows XP, a nadal jest wspierany przez producentów, Microsoft może i jest właścicielem Windowsa ale co do wydawania gier na dany system to sobie może nadmuchać.

Luki965 Nie ma kafelek? ;o i git czyli to W7 tylko z inną cyferką o 2 sec szybszy od W7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tak, a za parę miesięcy ogłoszą, że kończą ze wspieraniem windowsa 7. Muszą zaoferować
>
> > jakieś bajery dla mało udanego (technologicznie i marketingowo) windowsa 8.
> A co w 8 jest gorszego technologicznie od 7?

Nad tym samym się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem całego tego hejtu wokół Windowsa 8. Patrzenie na ten system przez pryzmat kafelków jest co najmniej dziwne.
A że nowy DirectX nie będzie dla W7, to nie jest wielkie rozczarowanie. Czy jest DirectX 10 na XP''ka? Nie. To teraz DirectX 11.2 (DirectX 11.1 chyba też) nie jest dla W7 i Visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 13:26, Nomaf napisał:

Nie rozumiem całego tego hejtu wokół Windowsa 8. Patrzenie na ten system przez pryzmat
kafelków jest co najmniej dziwne.
A że nowy DirectX nie będzie dla W7, to nie jest wielkie rozczarowanie. Czy jest DirectX
10 na XP''ka? Nie. To teraz DirectX 11.2 (DirectX 11.1 chyba też) nie jest dla W7 i Visty.


Tylko zobacz sobie ile lat był wspierany Windows XP i nadal jest wspierany a zobacz ile lat ma W7. DX 11.1 jest dla W7. Po za tym nie chodzi o kafelki ale nie będę co 2 lata wydawał 4 stów na system bo Microsoft ma jakieś urojenia.

diabolo20 To jest normalne, przecież o ile mi wiadomo najnowsza karta grafiki czyli TITAN nie wykorzystuje DX 11.2, więc ciekawe po kij mi on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli karta graficzna miała by dostęp do RAMu lub pamięci wirtualnej, oznaczało by to ogromny wzrost wydajności. Sam mam kartę z 512 pamięci i szczerze przyznam, że czasami np. w Skyrimie brakuje tego 1024-2048.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 12:49, Ecko09 napisał:

8.1? 8 jest aż tak kiepski, ze tak duze zmiany zrobili, że to niby nowa wersja Windowsa?
xD


Dodali, min. start ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2013 o 13:12, LuKi965 napisał:

2. Gry, które działają na Win 8 działać będą również na Win 7, bo 8 to mocno zmodyfikowana
i poprawiona 7.


Ale nie wszystkie gry działający na siódemce, działają na ósemce - Game for Windows LIVE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować