Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź nowego Prince of Persia tuż za rogiem? Konkrety już w przyszłym tygodniu!

26 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Kolejna odsłona Prince of Persia może być bliżej, niż Wam się wydaje. Ubisoft nieśmiało zapowiada, że w przyszłym tygodniu ujawni nowe informacje poświęcone tej marce.

Przeczytaj cały tekst "Zapowiedź nowego Prince of Persia tuż za rogiem? Konkrety już w przyszłym tygodniu!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mało interesuje mnie ta produkcja,myślę,że wymyślą nową historie,polepszą grafike i w zasadzie to tyle,reszta będzie taka sama jak w przypadku poprzedniej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dobrą część, od 2008 roku nie wyszło nic ciekawego spod tej marki, pamiętam jeszcze starą trylogię, mmm to był smaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nowa gra z serii Prince of Persia nie okazała się jakąś produkcją na Androida czy iOS tak jak niedawno zapowiedziany Colin McRae Rally od Codemasters....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licze na pozycje w stylu PoP 2008 w ultra HD, z efektami czasteczkowymi, DoFem i tymi wszystkimi efektami, o ktorych mowiono w ramach nowej generacji.

Bez Eliki nie biore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Deus Ex i Colin McRae Rally okazały się grami mobilnymi, więc trochę się obawiam. Ale były już kiedyś przecieki co do nowego PoPa, więc może będzie "duża" gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na kontynuacje mojej ulubionej części czyli Prince of Persia 2008. W końcu to miała być trylogia czyż nie? Niech tylko trochę utrudnią akrobacje i poprawią walkę, a wtedy zanurzam się w baśniowy klimat. Ale jakby co to nie pogardzę klasycznym księciem w nowych odsłonach. Oby to nie było coś na iOSy lub stare wersję HD, ja ograłem sobie trylogię w zeszłym roku i gra mocno się nie postarzała. Ja czekam na kontynuacje losów Eliki i Księcia i już! Assasinom taśmowo produkowanym mówię nie, nowemu PoP TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją ukochną częścią jest " Prince of Persia warrior within " więc mam dużą nadzieje, że Ubi pójdzie znowu w strone takiego.. "mroku" i małego rozlewu krwi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do zwolenników PoP-a z 2008 roku! W grę zagrałem dopiero w zeszłym roku, ale po prostu mnie oczarowała :D Trochę wyższy poziom trudności, trochę większe urozmaicenie rozgrywki i będzie super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co po E3, czyli prawdopodobnie jakieś porty. Chociaż jak wiadomo Game Informer ma zawsze zapowiedzi nowych gier w pierwszy wtorek każdego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi rowniez sie PoP z Elika bardzo podobal, to chyba moja ulubiona czesc, zaraz po niej Warrior within, czyli najlepsza czesc z trylogii, ze wzgledu na mroczniejszy klimat i swietna muzyke rockowo/metalowa. Trojka tez niezla, za to ten ostatni PoP z 2010 niespecjalny, mam nadzieje ze teraz sie poprawia. W kazdym razie lepszy kiepski Pop niz kolejny AC. A juz Elika v2 to byloby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, PoP z 2008 roku to chyba jedna z najbardziej niedocenianych gier, a wystarczyło dać jej szanse (i nie unikać rozmów z Eliką), żeby okazała się wspaniałą, podobną baśni przygodą.
Jednak wnioskując po zakończeniu, wydaje się możliwa próba połączenia nastroju z Warrior Within z oprawą PoP 2008. Problem w tym, że ten drugi nie miał nigdy bazować na walce - ta była tak marginalna, że nawet można było ją miejscami pominąć. Co myślicie o takim połączeniu? Moim zdaniem byłby to ciekawy eksperyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że będzie to jakiś powrót do starej trylogii: porywająca i wzruszająca fabuła jak w 1 części, mroczny klimat 2 części i mnogość możliwości 3 części. Dodałbym do tego jeszcze jakieś wybory (najlepiej oczywiście trudne :D).
Czy tylko mnie PoPZero znudził po pierwszej godzinie gry?
PoP z 2010 przeszedłem, ale zupełnie bez fajerwerków.
Mam Wrażenie, że po Warrior Within twórcy niestety zaczęli się powoli plątać w tym co robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować